Про свою роботу прозвітував обласний депутат Масленніков Олександр Георгійович

11.02.20

 

Звіт депутата Вінницької обласної ради, голови постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації - Олександра Георгійовича МАСЛЕННІКОВА
про депутатську діяльність за 2019 рік

 

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Вінницької обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо стосуються діяльності місцевих рад.

Одним з основних моїх обов’язків як депутата є участь у пленарних засіданнях сесій обласної ради та в роботі постійної комісії, яку я очолюю. За звітний період був присутній та результативно працював на пленарних засіданнях обласної ради та постійної комісії обласної ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

Раціонально та доцільно витрачаю кошти із депутатського фонду на допомогу мешканцям свого виборчого округу, які найбільше потребують помочі.

Добробут жителів виборчого округу – це пріоритет у моїй депутатській діяльності. Завдяки плідній та ефективній співпраці місцевої, районної та обласної влад, підтримці депутатів  усіх рівнів, активній позиції і розумінню очільників громад  протягом минулого року вдалось  вирішити  низку життєво важливих для Вінницького району питань.

Щоб завжди бути поінформованим про потреби і проблеми людей та, головне, вчасно на них реагувати, протягом 2019 року постійно підтримував зв’язок із сільськими головами мого виборчого округу, керівниками шкільних та дошкільних закладів, активними представниками громадськості.

Адже, на мою думку, лише особисте втручання в ситуації зазвичай допомагає вирішити їх швидко та якісно. В роботі дотримуюсь вислову: «Хочеш зробити добре - зроби сам». Усі керівники закладів соціальної сфери округу мають мій телефон та звертаються задля вирішення проблемних питань. Взагалі мені подобається співпрацювати з ініціативними людьми, будь-то районні чи місцеві депутати, очільники громад, чи просто активні та небайдужі люди, котрі постійно прагнуть покращити умови проживання у своїх громадах. Завдяки їх зверненням я завжди в курсі подій що відбуваються в поселеннях округу, і ми спільно намагаємось покращити життя людей.

До мене постійно звертаються по допомогу батьківські громади із дитячих навчальних закладів. Намагаюсь відреагувати на кожне звернення, адже розумію, що батьки прагнуть створити зручне та комфортне середовище для навчання та розвитку своїх дітей, але коштів на це не завжди вистачає.

ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Передав кошти батьківській громаді Пултівецького ДНЗ "Сонечко" для заміни дверей. До мене звернулись із проханням виділити гроші для закупівлі дверей які розташовані в коридорі, де переодягаються дітки і слугують аварійним виходом.  В минулому році я також виділяв кошти для заміни вхідних дверей в цю групу.

У Бохоницькому ДНЗ "Дзвіночок" передав кошти батьківській громаді середньої групи закладу на придбання меблів для сюжетних ігор - це маленька кухня, робоче місце перукаря та лікаря. Позаяк група не дуже чисельна, батькам було важко самотужки умеблювати групу.

Відвідавши Широкогребельський НВК, оглянув роботи щодо обладнання частини приміщення під дитячий садочок. Відреагувавши на звернення керівника закладу, надав кошти на заміну аварійного вікна розташованого над входом до приміщення.

ШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Отримав звернення від батьківської громади 1-А класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. із проханням посприяти у отриманні оргтехніки якою мав би бути забезпечений клас, який, до речі, є інклюзивним, тобто має учнів із особливим освітніми потребами. До кабінету мало бути придбано обладнання на суму 48 тисяч гривень. Чекали на оргтехніку аж до січня, звертались до відділу освіти, але належне так і не отримали, тож вирішили звернутись до мене. Завдяки моєму втручанню в ситуацію питання вдалось зрушити з місця, кошти врешті було виділено із районного бюджету.

Пултівецька батьківська громада майбутніх першачків звернулась із проханням допомогти в заміні підлоги. Адже зайшовши до класної кімнати одразу відчувався стійкий запах цвілості, що розповсюджувався з під підлоги. Існуюче покриття місцями провалювалось, тож потребувало цілковитого оновлення. Справа це коштовна і батьки не могли реалізувати її без допомоги меценатів. Вручивши кошти допоміг у необхідній справі.

Така сама проблема існувала у філії Пултівецької СЗШ, що знаходиться у Махнівці. Для заміни підлоги у кабінеті для першокласників, де їх було менше десяти, також виділив кошти.

Неодноразово навідуючи цю маленьку школу також звертав увагу на паркан, який був зовсім старий та місцями взагалі відсутній. Отримував прохання допомогти у цій ситуації. Протягом майже двох років тривали мої перемовини із районною владою щодо узгодження зазначеного питання. Врешті кошти, а це більше ста тисяч гривень, було виділено для Махнівської школи із районного бюджету, дякую за розуміння депутатам та керівництву району.

На свято першого дзвоника обов’язково вітаю кожну школу свого виборчого округу. У Пултівецькій СЗШ І-ІІІ ст.,. куди минулоріч завітав особисто, вручив директору школи кошти на обладнання вчительської інформаційними стендами.

Для Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. закупив спортивний інвентар та вручив кошти на придбання географічних та історичних карт.

У відповідь на звернення батьків Ільківської ЗОШ І-ІІ ст. передав гроші на заміну ліноліумного покриття в шкільному коридорі.

Некрасівська СЗШ І-ІІІ ст. одержала фінанси для придбання ламінатора. Також частину коштів було використано на закупівлю ігрового приладдя для груп продовженого дня.

Із Медвежовушківської СЗШ І-ІІІ ст. надійшло звернення від батьків майбутніх першокласників виділити кошти для закупівлі шафок для навчальних матеріалів та речей.

Під час відвідин Ксаверівської СЗШ І ст., де навчаються лише учні початкової школи, передав гроші для придбання у кабінет шафи для зберігання учнівського приладдя та речей.

Нехай усі подарунки довго слугують учням та допомагають зростати, розвиватись, отримувати нові знання, розвиватися, досягати омріяної мети.

Традиційними для мене є відвідини навчальних закладів із вітаннями до Дня вчителя. Завітав до Бохоників, Ільківки, Пултівців, Некрасового, Медвежого Вушка, Ксаверівки, Лисогори та віншував педагогічні колективи із професійним святом. Також приїхав із подарунками до Ксаверівського ДНЗ.
Поспілкувавшись із педагогічними колективами, дізнався про проблемні питанні, що турбують вчителів.

Щорічно до свята останнього дзвоника виділяю кошти  для преміювання найкращих учнів у різних галузях шкільного життя навчальним закладам свого виборчого округу. Зокрема переможцям інтелектуальних олімпіад, творчих та спортивних конкурсів всеукраїнського, обласного та районного рівнів.  Це дуже важливо для успішного виховання дітей - отримати винагороду за свої старання та уміння, вони розуміють що їх труд та старання не є марними.

Загалом грошові премії від мене отримали 94 найактивніші учні краю із Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст.,  Некрасівської СЗШ І-ІІІ ст.,  Ільківської СЗШ І-ІІ ст., Медвежовушківської СЗШ І-ІІІ ст.. Також виділив кошти на закупівлю спортивного інвентаря для молодшої школи (набір ключок для флорболу, аби популяризовувати новий вид спорту серед юні) для Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст., позаяк гроші для преміювання учнів виділила сільська рада.

Відреагувавши на звернення Ільківського шкільного бібліотекаря, виділивкошти на закупівлю принтеру. Ним зможуть користуватися як педагоги, так і учні.

Отримавши звернення від вчителя Лисогірської початкової школи, виділив фінанси на придбання парт із регулюванням висоти. Адже у класі навчаються діти різного віку, тож потрібно індивідуально підбирати висоту парт.

Завітав до Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст., аби виконати ще одну свою обіцянку. Необхідно було облаштувати класну кімнату для першокласників відповідно до вимог Нової української школи. Потрібно було зробити ремонт, зокрема замінити ліноліумне покриття, позаяк класна кімната достатньо велика, це коштує немалих грошей. Відреагувавши на звернення батьківської громади вручив кошти.

Не порушуючи добрі традиції меценатства і постійної допомоги Бохоницькому навчальному закладу та на звернення батьківської громади надав кошти на відео зйомку випускного вечору для одинадцятикласників.

Також організував безкоштовну екскурсію до Вінницького «Подільського зоопарку» та презентував солодощі найменшим учням Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст. Першокласники та учні другого класу завітали до звіринця разом зі своїми класними керівниками одного дня. А через декілька днів ще одна група школярів (третій та четвертий класи). Діти відвідали пізнавальну екскурсію та побачили різноманітних представників тваринного світу, а після прогулянки звіринцем ласували солодощами.

СПОРТИВНА ГАЛУЗЬ

Традиційно підтримую та надаю матеріальну допомогу футбольному клубу «Дика Качка» (колектив бере участь у «Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО» з футболу) гравцями якого є переважно учасники антитерористичної операції. Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці. Отримавши звернення від Руслана Бродовського, тренера ФК «Дика Качка», дізнався, що команді необхідні кошти для організації тренувального процесу, участі в календарних іграх, закупівлі спортивного інвентаря, тощо. Відгукнувшись на прохання, виділив необхідну суму для потреб футболістів-атовців. 

Постійно допомагаю, виділяючи власні кошти двічі на рік для підтримки футбольного клубу «Енергетик» із Бохоників. Хлопцям для участі у змаганнях різних рівнів постійно потрібні кошти тож завжди готовий підставити плече.

Цьогоріч познайомився із футбольною командою «Парк Поділля» (Медвеже Вушко). Отримавши звернення із проханням виділити матеріальну допомогу для адміністративних витрат задля участі у чемпіонаті Вінницького району, одразу відгукнувся та привіз гроші.

Підтримую, захоплююся та поважаю представників молодого покоління, котрі мають чітку мету в житті, прагнуть до самовдосконалення, дисципліновані та орієнтовані на перемоги. Усі ці якості у людині розвиває спорт. Однією з таких активних представників молодого покоління є Ганна Мурована, кандидат у майстри спорту, одинадцятикласниця, мешканка Ксаверівки. Вона тренується у гуртку з пішохідного туризму, у своїй скарбниці має багато нагород різного гатунку, зокрема здобула звання чемпіонки України та виборола першість на чемпіонаті Європи в особистому заліку. Аби підтримати та надихнути юну спортсменку вручив її грошову премію.

«Спорт об’єднає наші громади», проект із такою назвою отримав перемогуу 16 обласномуконкурсіпроектів розвитку територіальних громадта фінансування з обласного бюджету. Ним було передбачено встановлення спортивно-ігрових майданчиків у Медвежому Вушку, Бохониках та Пултівцях. Наразі всі вони діють.

У Медвежому Вушку спортивно-ігровий майданчик змонтовано на території місцевої школи і тепер дітлахи мають можливість як розважатися, так і розвивати свої спортивні навички. Також обладнано майданчики для волейболу, баскетболу. Під час свого візиту до Медвежовушківської школи виділив кошти на оплату роботи трактора, що мав вирівняти землю для майданчика з міні-футболу.

У Бохониках встановили майданчик у мікрорайоні на в’їзді до села, а у Пултівцях - на території сільської ради, навпроти місцевої школи.

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

Відвідавши творчий звіт колективу Некрасівського будинку культури подарував кошти на закупівлю обігрівачів у бібліотеку та кабінет викладачів.

Отримавши звернення від керівника Горбанівського сільського клубу із проханням посприяти у закупівлі фотоапарату, звернувся до районної влади. Дякую за сприяння депутатам та райдержадміністрації, фотоапарат було придбано коштом районного бюджету.

Вручив допомогу талановитому хлопцеві із Майдану, котрий виховується у багатодітній родині. Богдану Ліневич 14 років, із яких шість займається співом у місцевому клубі, він був відібраний до подальшої участі у обласному конкурсі «Таланти Вінниччини». Задля цього необхідно було записати у студії пісню та відзняти відео. Позаяк родина багатодітна, а справа це недешева, звернулись до мене. Одразу відгукнувся на прохання та привіз необхідну суму коштів, адже розумію як важливо, щоб талант цього хлопчика вчасно помітили та він отримав змогу до подальшого розвитку.

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ВІТАННЯ

Більше тисячі подарунків отримали від мене діти мешканці громад мого виборчого округу. Аби передати подаруночки для привітання дітей з новорічно-різдвяними святами особисто відвідав кожну громаду.

У Бохониках отримали солодощі учасники гуртків художньої самодіяльності які брали участь у новорічно-різдвяних святкових заходах. Також місцевий депутат Валерій Авраменко передав подарунки діткам, котрі проживають разом зі своїми батьками на території Бохоницької військової частини та у гуртожитку Вінницького тубдиспансеру.

У Горбанівському клубі під час новорічних заходів солодкі презенти одержали діти, котрі виступали та ті, які прийшли подивитись концерт.

В Ільківській школі керівнику закладу подарунки для дітей пільгових категорій.

У Медвежому Вушку солодощі від мене отримали діти пільгових категорій (із багатодітних родин, з інвалідністю, тощо), також привітали дітей батьки яких є учасниками АТО.

У Некрасовому подаруночки одержали діти з багатодітних родин. Директор Некрасівського будинку культури Майя Жмуцька отримала солодощі для привітання вихованців гуртків.

Щирі привітання отримала від мене Шрокогребельська малеча дошкільного віку та багатодітна родина.

Солодкі вітання до Дня святого Миколая другий рік поспіль отримали всі вихованці ДНЗ «Сонечко» (140 дітей) села Агрономічне.

Також презенти одержали 200 учасників дитячого зразкового хореографічного колективу «Сонечко», колективу «Мрія» із Агрономічного. Вони гідно представляють наш край на всеукраїнському та міжнародному рівнях під керівництвом талановитої наставниці Лілії Гаврилюк.

А ще вихованці вокальних гуртків «Дзвіночок», «Шкільні роки» Агрономічненського будинку культури.

Також солодощі від мене отримали діти пільгових категорій, котрі мешкають у Майдані, Слободі Дашковецькій та Ксаверівці.

У Пултівецькому ДНЗ "Сонечко" під час новорічних ранків презенти від мене одержали усі вихованці садочка. Також вітання отримали діти з інвалідністю.

Одержавши звернення від Вікторії Кубарь, мами особливого хлопчика та члена обласного осередку ВО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ» із проханням виділити кошти на подарунки до свята Миколая, вручив кошти на придбання солодощів, для особливих діток котрі відвідують заняття у центрі.

У період новорічних свят я зробив усе можливе, щоб подарувати якнайбільшій кількості малечі свято, посмішки, увагу та солодкі подарунки.

ЛЮДИ ПОВАЖНОГО ВІКУ

Отримавши звернення голови Вінницької районної організації ветеранів Петра Василинича про виділення коштів для організації гідного відзначення Дня Перемоги у Другій світовій війні, одразу відгукнувся. Завітав на урочистості та привітав зі святом голів первинних ветеранських організацій, вручив грошову допомогу.

Також вже декілька років поспіль дарую передплату на видання «Подільська зоря» учасникам бойових дій у Другій світовій війні та головам первинних ветеранських організацій, тим самим вшановуючи поважних ветеранів. Вважаю це необхідно для людей поважного віку, адже вони звикли щотижня тримати у руках часопис та дізнаватись з його сторінок новини краю.

У Бохониках відвідав засідання клубу для людей поважного віку "Ветеран", присвячене новорічно-різдвяним святам. Завітавши на гостину, презентував учасникам солодкі подарунки до свят та вручив передплату на видання "Подільська зоря". Це сучасна молодь усе може знайти в мережі Інтернет, а ветерани залишаються прихильниками друкованих видань.

 ІНФРАСТРУКТУРА

Поганий стан доріг - це наша загальнодержавна проблема, особливо сільські шляхи, що поки що так і залишаються без уваги. У вкрай поганому стані була пряма дорога що веде із траси до села Лисянка Пултівецької сільської ради. Частина шляху має тверде покриття, хоч і у ямах, але проїхати можна, проте є відрізок ґрунтового покриття, що є важкопроїзним. Бували випадки що тут застрягала «швидка допомога» і її доводилось витягати трактором.

Отримавши звернення від мешканців, виділив кошти на придбання щебеню задля всипання найпроблемнішої ділянки що веде вгору.

СПІВПРАЦЯ ІЗ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ

Сьогодні у нашій країні до військових прикута велика увага, вони виконують дуже важливу місію - оберігають спокій. Із нагоди 67-ї річниці створення військової частини № А4610, що дислокується у Бохониках привітав військових та вручив кошти на придбання необхідного обладнання для підрозділу (закупівлі потужного компресора, задля різноманітних потреб).

ПОДАРУНКИ ГРОМАДАМ

Маючи добру традицію вітати громади свого округу із Днями села, до дня народження Широкої Греблі передав кошти очільнику села аби запросив від мене на святкування гурт музиків.

Коли українці відзначають два свята - Покрови пресвятої Богородиці та День захисника України у Бохониках святкують День народження села. На свято до громади завітав із подарунком - частуваннями польової кухні. Кожен бажаючий мав змогу пригоститися смачними стравами.

Також на запрошення громади Медвежого Вушка відвідав відзначення Дня села. На свято годиться приходити із подарунком, тож аби привітати усіх, запросив польову кухню. Смачними та гарячими стравами якої могли пригоститися усі охочі.

Завітав на відзначення Дня села Махнівка. Позаяк свято відбувалось у День Гідності та Свободи вирішив привітати та вручити грошові премії учасникам АТО. А це тринадцять махнівчан, які свого часу віддали громадянський обов’язок державі та без вагань вирушили захищати цілісність нашої держави.

Також передав кошти голові Бохоницької сільської ради Ігорю Савчуку для організації польової кухні під час урочистостей до Дня Перемоги у Другій світовій війні у поселенні. Це вже багаторічна традиція, дарувати бохоничанам частування польової кухні до головного травневого свята.

На святкування улюбленого літнього свята Івана Купалазавітав доПултівецької громади. Вітаючи пултівчан побажав усім міцного здоров’я, позаяк насвято годиться йти із подарунками, тож запросив музичний гурт який розважав людей під час святкувань.

Отже, як показує час, завдяки спільними зусиллям обіцянки, плани та задуми  перетворюються  у реальні справи, адже головна мета, яка  поєднує нас усіх, – змінити життя людей на краще, аби воно було заможнішим і стабільним.

Підсумовуючи насичений різноманітними подіями 2019 рік бачу, що зроблено чимало, але попереду ще чимало роботи, нашої з Вами спільної роботи задля покращення життя у кожній громаді краю.

Олександр МАСЛЕННІКОВ, депутат Вінницької обласної Ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація