Про підготовку до зими та карту Левченка

18.11.17

Про підготовку до зими та карту Левченка
Днями в залі засідань Вінницької районної ради під головуванням очільників райдержадміністрації Михайла Демченка та ради Сергія Сітарського відбулася семінар-нарада із сільськими, селищними головами та очільниками ОТГ. Участь у заході взяли керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, фахівці районної ради, представники установ та організацій району. На порядок денний було винесено 5 питань. 
Спершу було заслухано доповіді щодо готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду. Першим про готовність до зими комунальних підприємств краю розповів начальник сектору інфраструктури управління економіки РДА Юрій Глушенок, який наголосив що план підготовки до осінньо-зимового періоду виконано на 75%. 
Про готовність навчальних закладів району доповів інженер централізованої групи обслуговування відділу освіти районної державної адміністрації Василь Усов. Він наголосив, що цьогоріч вдалося здійснити чимало, зокрема розпочати процес встановлення твердопаливних котлів у Лаврівській СЗШ І-ІІ ст. та Лисогірській СЗШ І ст. Також замінено на якісні металопластикові 89 вікон та 11 дверей у Гавришівській СЗШ І-ІІІ ступенів, Іванівській СЗШ І-ІІ ступенів та Побережнянському НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ. У Медвешовушківському навчальному закладі полагоджено та оновлено дах. Також Василь Аркадійович зазначив, що до початку опалювального сезону необхідно полагодити котельні та встановити котли в Побережнянському НВК та приміщенні початкової школи в Луці-Мелешківській. Доповідач поінформував, що наразі технічні заходи щодо підготовки шкільних котелень до осінньо-зимового пе-ріоду виконано на 90%. Про аспекти, напрацювання та стан виконання робіт з підготовки до опальвального сезону розповіли й інші доповідачі. Зокрема начальник відділу культури та туризму РДА Володимир Мазур мовив про готовність клубів, БК та закладів культури, головний лікар Вінницької ЦРКЛ Олександр Кривов’яз – про лагодження та готовність медичного закладу, головний лікар КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник – про забезпеченість ліками, ремонт ФАПів та амбулаторій. Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Надія Ходацька поінформувала про порядок нарахування субсидій, їх перерахунок. Наголосила, що відтепер субсидії на опалювальний сезон нараховуватимуться з 15 жовтня до 15 квітня. 
Затим директор Інституту екологічної безпеки та моні-торингу довкілля ВНАУ Василь Петрук презентував проект під назвою «Інтегроване управління та поводження з ТВП у Вінницькій області». Він наголосив, що нині це питання - сортування і переробки твердих побутових відходів, є як ніколи актуальним та важливим. Адже, відповідно до нового законодавства, захоронення несортованого сміття з 1 січня 2018 року забороняється. Тому необхідно напрацювати стратегію з вирішення зазначеного питання і визначити саме ту модель поводження з ТПВ, яка буде найбільш оптимальною.
Про забезпечення ефективного та цільового використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій розповів заступник голови Вінницької РДА Олег Бегус.
Про осінній призов та проведення військових навчань мовив військовий комісар Вінницького РВК, полковник Сергій Іванов.
Потім розглянули й одне з найобговорюваніших та дискусійних питань - щодо змін перспективного плану добровільного об’єднання територіальних громад. Із зазначеного питання виступив керівник відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олег Левченко. Нагадаємо, що нещодавно у Вінницькій обласній раді було презентовано оновлений Перспективний план об’єднання громад Вінниччини. У ньому, зокрема, пропонується утворити у Вінницькому районі чотири ОТГ: Вінницьку (із м.Вінницею), Вороновицьку, Якушинецьку, Стрижавську. Що неабияк схилювало та обурило мешканців краю.
Розпочинаючи свій виступ Олег Левченко вкотре наголосив, що новий варіант плану, це його власне бачення, на яке він має право, карта не має жодної юридичної сили. І була створена задля того, аби вносити в неї зміни та пропозиції від громад. Також зазначив, що саме завдяки цій карті більшість територіальних громад краю нарешті «прокинулись» й почали активно обговорювати процес об’єднання. І це неабиякий позитив, адже нині громадам потрібно вирішувати або починати активно діяти і рухатись до об’єднання, або залишатись самостійними до того моменту, коли добровільність закінчиться, тоді приєднають примусово.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація