Про перерахунок житлових субсидій у зв’язку із закінченням опалювального сезону

04.08.17

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше, ніж на 12 місяців, і розраховується: 
- на неопалювальний сезон - з 1 травня до 30 вересня; 
- на опалювальний сезон - з 1 жовтня до 30 квітня. 
При цьому розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.
На даний час управління проводить перерахунок житлових субсидій, які закінчились 30 квітня 2017 року, на новий період без звернення громадян. Середній розмір субсидії, за підсумками липня 2017 року, склав 75,15 грн.
За результатами перерахунку слід зазначити, що не всі отримувачі житлової субсидії своєчасно повідомляють управління про зміни, які стаються у складі зареєстрованих членів домогосподарств, про зміну статусу, здійснення коштовного придбання тощо, що призводить до надмірного нарахування житлової субсидії та створює додаткові витрати сім’ї.
Нагадуємо, що громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих (навіть якщо на таких осіб субсидія не призначалась за рішенням комісії) у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендар- про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу (наприклад, якщо особа вийшла на пенсію, стала на облік до служби зайнятості населення, стала студентом тощо), переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, підприємств- виробників/виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис.грн., шляхом подання відповідних документів. У разі зміни зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб подаються також нові заява та декларація.
Сім’ї, які, отримуючи у попередньому періоді субсидію, допустили виникнення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги, можуть не отримати житлову субсидію на наступний період, якщо не розрахуються із організаціями-надавачами послуг або не укладуть договір реструктуризації. (Про оплату слід поінформувати управління соціального захисту населення)
Одержувачі субсидії, у складі зареєстрованих членів сім’ї яких є діти, яким вже минуло 14 років, для перепризначення субсидії на новий період повинні надати довідку про присвоєння таким дітям ідентифікаційного номера.
Нагадуємо, що до 1 вересня проводиться прийом заяв на виплату грошової компенсації за зекономлені протягом опалювального періоду 2016-2017 років енергоресурси (індивідуальне газове- (електро-) опалення), виплата коштів буде проводитись на початку опалювального сезону. На сьогоднішній день від жителів району, які економно використовували енергоресурси, надійшло майже 65 відсотків заяв. 
Заяви про виплату грошової компенсації можна подати в Прозорому офісі або у сільських (селищних) радах. Заява має бути подана особисто одержувачем субсидії, у випадку, якщо одержувач не може подати заяву (внаслідок смерті, відсутності тощо) заяву про виплату компенсації може подати інший член сім’ї, на якого нараховувалась житлова субсидія протягом вказаного періоду разом із новою заявою про призначення житлової субсидії із змінами.
Подати заяву та отримати консультацію з питань призначення житлової субсидії жителі Вінницького району можуть звернувшись до Прозорого офісу за адресою: м. Вінниця, вул.Замостянська, 7, тел.: 50-86-82 або 61-39-30.
Поштова адреса: 21032, м.Вінниця, вул.Грибоєдова, 10а.
С.О.Гаврилюк, 
начальник відділу призначення соціальних допомог та компенсацій УПСЗН Вінницької РДА.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація