Про феномен публічного іміджу, управлінську риторику, ораторське мистецтво і не тільки...

11.10.18

8-9 жовтня 2018 року в Києві в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України згідно з Планом-графіком навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування першої-четвертої категорії посад пройшов тематичний короткостроковий семінар на тему «Управлінська риторика та ораторська майстерність лідера», в якому прийняв участь голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський.    

Семінар спрямований на оновлення та засвоєння державними службовцями і посадовими особами місцевого самоврядування необхідних знань з розвитку головних складових функціонального та ціннісного компонентів професійної компетентності, які складають основу культури українського усного та писемного ділового мовлення; публічної комунікації та  професійного спілкування, оволодіння вміннями управлінської риторики та ораторського мистецтва як складової корпоративної культури публічного службовця; дотримання мовного етикету відповідно до комунікативної ситуації; підготовки публічних виступів з урахуванням вимог до використання мовних засобів.

Протягом семінару в лекціях та практичних заняттях розглядали та обговорювали такі теми, як публічні виступи: традиції та новаторства, культура мовлення публічної комунікації, культура ділового мовлення, феномен публічного іміджу державного службовця, психологічні аспекти спілкування управління, управлінська риторика та ораторське мистецтво як складова корпоративної культури державної служби.

В Інституті створено належні умови та налагоджено методику поєднання теоретичного матеріалу з практико-орієнтованою спрямованістю змісту навчання, що сприяє веденню активного конструктивного діалогу. Тому зустріч проходила у форматі жвавої тематичної дискусії, практичних запитань - відповідей, під час яких слухачі мали змогу активно долучатись до розгляду зазначених питань, отримати кваліфіковані консультації.

Перед учасниками семінару виступили та надали професійні відповіді доцент кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка Ольга Гресько, старший викладач кафедри мовної підготовки і комунікації в публічному управлінні НАДУ при Президентові України Тетяна Сторова, професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту НАДУ при Президентові України , к.філол.н., проф. Інна Плотницька, професор кафедри  художнього моделювання костюму Національного університету технології та дизайну, д.мист., доц. Тетяна Кротова, заступник завідувача кафедри педагогіки та психології КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, к.психол.н., доц. Людмила Музичко, професор кафедри російської філології КНУ ім. Тараса Шевченка, д. філол.н., проф. Людмила Кудрявцева.        

Учасники семінару дізналися багато нового та цікавого, що можна впровадити в своїй подальшій діяльності. Участь в подібних семінарах підвищує професійний рівень та компетентність управлінській діяльності, що жає можливість оперативно реагувати на вимоги часу, бути інноваційними та ефективними.

Прослухавши повний курс семінару, голова районної ради Сергій Сітарський отримав Свідоцтво відповідного зразку. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація