Про депутатську роботу в 2019 році прозвітував обласний депутат Сергій Сергійович Кривешко

27.01.20

 

Звіт депутата Вінницької обласної Ради Сергія Сергійовича Кривешка
про депутатську діяльність за 2019 рік

Початок року – це найкращий час для підбиття підсумків та результатів за минулий рік.

 

Звітує представник виборчого округу №7 (с. Вінницькі Хутори, с. Писарівка, с. Щітки, с. Сокиринці, с. Хижинці, с. Іванівка, с. Цвіжин, с. Комарово), депутат Вінницької обласної Ради, член постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності обласної Ради – Сергій Кривешко.

«Моя діяльність, як депутата обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Свою роботу як депутата Вінницької обласної Ради з часу мого обрання продовжую організовувати і проводити у пріоритетних напрямах, що сприяють покращенню соціально-економічної сфери району й округу. Постійно спілкуюсь з виборцями, жителями району, підтримую зв’язки з трудовими колективами, співпрацюю з органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, аби завжди бути поінформованим про потреби і проблеми людей та вчасно на них реагувати.

Протягом року я активно сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців: працевлаштуванню, медичному забезпеченню, довезеню дітей до школи, земельних питань, покращенню соціальної інфраструктури району, всіляко протидіяв зловживанню службовим становищем посадовцями району. Продовжив тримати на особистому контролі питання, які стосуються інноваційного господарювання, що включає у себе: відкритість бюджету, прозоре управління активами громад, житлово-комунальну та транспортну політику. Намагався постійно зустрічатись із мешканцями свого виборчого округу та, в міру можливостей, допомагати як кожній людині окремо (за зверненням), так і громадам в цілому. Жодне звернення не залишилося поза увагою, усім надана консультація й посильна допомога у вирішенні питань.

Під час моєї роботи у постійній комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності обласної Ради дотримуюсь принципів, що закладені у її назві.

Беру активну участь у сесійних засіданнях Вінницької районної та сільських рад у своєму виборчому окрузі.

Протягом року постійно працювали громадські приймальні, за допомогою яких я ближче до проблем жителів виборчого округу. Особисті прийоми здійснювалися у с. Писарівці (приміщення сільської ради) в кожну останню п’ятницю місяця та у с. Вінницькі Хутори (приміщення сільської ради) в кожний останній четвер місяця. Як і минулого року, найбільше звернень надійшло із проханням допомоги на лікування. Усі звернення були розглянуті, зібрано необхідні документи та виділені кошти.

Здійснено виїзні прийоми громадян у с. Комарово, с. Іванівка, с. Цвіжин, с. Хижинці та с. Сокиринці.

Протягом 2019 року було прийнято близько 400 людей з різноманітними зверненнями, і з кожним роком кількість звернень збільшується, адже люди переконуються, що жодне звернення не залишиться поза увагою. З особистого депутатського фонду було виділено 180 тис. грн матеріальної допомоги.

Продовжуючи турботу про здоров’я жіноцтва, за мого сприяння, як і минулоріч, протягом 2019 року до жительок мого округу приїздив пересувний цифровий мамограф «КВІТКА», завдяки якому понад 200 жінок змогли безкоштовно пройти обстеження.

Напередодні 8 Березня, свята весни та краси, традиційно привітав чарівних жительок та працівниць різних сфер та закладів виборчого округу. Теплі слова подяки, щирі побажання, а також солодощі до свят отримали близько ста краянок. Колективи Щітецької школи, клубу, ФАПу. Також відвідав та привітав працівниць Писарівської сільської ради, лікарні, школи та ДНЗ «Лісова казка». Не оминув увагою і свої рідні Вінницькі Хутори. Завітав до чарівних жінок у Вінницькохутірський ФАП та навчально-виховний комплекс.

Весною до мене звернувся колектив лікарні с. Писарівка з проханням подарувати цифровий ефірний ресівер Т2 для їхнього відділення стаціонарного лікування. На прохання було миттєво відреаговано.

На професійні та державні свята відвідав навчальні, медичні, дошкільні заклади, аби привітати колективи. На свято Останнього дзвоника із щирими побажаннями та привітаннями завітав до Вінницькохутірського, Писарівського та Щітецького навчальних закладів, під час заходу вручив випускникам пам’ятні подарунки. Також не оминув свято випускників Писарівського садочку «Лісова казка», дітлахам подарував подарунки, а їхнім батькам щиро побажав здоров’я, терпіння, достатку та миру.

Так як я є керівником автотранспортного підприємства «АТП Кривешко», до мене дуже часто звертаються за допомогою в наданні автобусів для різних екскурсійних поїздок. Цього літа продовжив допомагати під час табірної зміни Писарівській та Вінницькохутірській школам, безкоштовно надавав автобуси для перевезення дітей на екскурсії по місту Вінниці. Також посприяв у організації безкоштовної екскурсії до Подільського зоопарку.

Взяв участь у відзначенні Днів Конституції та Молоді у селі Писарівці. А під час традиційного святкування Івана Купала у с. Щітки та с. Сокиринці допоміг у організації розваг для мешканців громади.

Трохи згодом, разом з однодумцями провели суботник у с. Вінницькі Хутори (поле біля лісу, кінцева автобусного маршруту 8-А), ділянка була занедбана роками, але завдяки спільним зусиллям стадіон та спортивні споруди були повністю прибрані від сміття.

Головним святом осені є 1 вересня – День знань. Минулоріч педагоги та першокласники впевнено продовжили розбудову Нової української школи. На свято вдалось відвідати Щітецьку, Писарівську та Вінницькохутірську школи. Презентував учням набори м’ячів для занять спортом, а першокласникам – повітряні кульки та солодощі.

У жовтні, за моєї безпосередньої підтримки, біля Писарівської ЗОШ нарешті було урочисто відкрито перший у Вінницькому районі пам’ятник славетному українському Кобзареві – Тарасу Шевченку. Планується, що цей пам’ятник стане творчим майданчиком, де жителі Писарівської громади будуть вшановувати пам’ять митця, проводити поетичні конкурси та інші культурні заходи. Збереження культурної спадщини – одна з стратегічних цілей нашого краю.

Дні села – це свята, що єднають всіх жителів громади, пов’язують минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої держави. Цьогоріч під час відзначення днів села у с. Писарівка, с. Щітки та с. Сокиринці завітав на святкування та привіз до кожної громади частування (морозиво та прохолодні напої), які роздавали усім охочим безкоштовно.

Мене завжди ставило у глухий кут нерозуміння, чому у Вінницькохутірській громаді немає свята села. Тут я виріс, зростав та проживаю і наразі, тому залишатись осторонь цієї проблеми я не міг. 14 жовтня, разом з моєю командою, ми профінансували та організували свято у моєму рідному селі. Було запрошено безліч популярних виконавців таких, як: гурт «Пан Карпо», народний гурт весільних музик «Заграй», народний вокальний ансамбль «З роси й води», Вінницька районна дитяча музична школа с. Вінницькі Хутори та хореографічний колектив «Па-ті-па». Упродовж свята односельчан розважали дитяча анімація та різноманітні майстер-класи. Також задоволені гості свята могли безкоштовно скуштувати польову кухню. Оскільки дата свята припало на День захисника України, з усіма почестями були нагороджені місцеві учасники АТО та ООС. Я був приємно вражений тим, що на свято, яке проводиться в таких масштабах вперше, завітало більше тисячі гостей.

Ще однією важливою подією для Вінницькохутірського навчального закладу стала заміна даху будівлі. Це стало можливим завдяки моєму особистому втручанню та проханню до голови Вінницької ОДА про створення комісії, за результатами роботи якої було вирішено розпочати будівництво нового даху. Але невдовзі роботи були призупинені, у зв’язку з недостатнім фінансуванням. Дізнавшись про ситуацію, я оперативно зайнявся вирішенням цієї проблеми, кошти були перераховані підряднику, а роботу над дахом відновлено. Вартість робіт, які наразі завершені, складає більше 5 млн грн. Спільними зусиллями Вінницької РДА, Вінницькохутірської сільської ради та за мого депутатського сприяння навчальний заклад отримав новий дах.

Восени забезпечив дровами (5 автівок) на опалювальний період Писарівську лікарню, малозабезпечених та одиноких мешканців громади.

Цикл Новорічних та Різдвяних свят розпочинається святкуванням Дня Святого Миколая. Традиційно, 19 грудня, я щорічно вітаю малечу на території свого виборчого округу. Цьогоріч, я вирішив подарувати діткам поїздку до Вінницького академічного обласного театру ляльок. Гарний настрій та масу позитивних емоцій дітлахи отримали переглянувши виставу «Кошеня на снігу». Незважаючи на усі перипетії нашого життя, подарувати цієї днини дитині свято – обов’язок кожного дорослого.

Протягом року до мене постійно зверталися фермери із сіл Щітки, Писарівки та Вінницьких Хуторів щодо вирішення проблемних питань, які виникали стосовно торгових місць поблизу об’їзної дороги м. Вінниці. Наразі питання вирішено, новий спеціалізований ринок працює у «тестовому» режимі.

Також постійно співпрацював із громадською організацією «АТОВ» с. Вінницькі Хутори (керівник Денис Семик), зокрема, минулоріч допоміг п’яти хлопцям із працевлаштуванням. Хочу аби колишні бійці були в курсі суспільно-політичного життя краю, тож вкотре подарував передплату на видання «Подільська зоря» для учасників АТО.

Працюючи на благо мешканців громад свого виборчого округу та здійснюючи свою депутатську діяльність, приємно отримувати вдячність від людей. Також відрадно отримувати відзнаки, які підтверджують недаремність моїх старань.

Плідна праця задля розвитку громад краю та захисту інтересів мешканців сіл та селищ виборчого округу – є моїм пріоритетом в прийдешньому році.

 

З повагою

депутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко

 

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація