Привітання з професійним святом - Днем журналіста України!

06.06.19

 

Шановні журналісти - працівники газети
«Подільська зоря»!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем журналіста - святом тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину нашого життя.

Щодня, дотримуючись норм професійної етики, Ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми. Кожен з Вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність.

 

Бажаю, шоб Ваша робота ніколи не перетворювалась на рутинне ремесло і завжди супроводжувалась творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

Дякую за Вашу високу професійність, глибоку аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій. Здоров’я Вам, шановні журналісти, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті – яскравими, а гонорари – високими.

Вдячний Вам за нашу плідну співпрацю на благо та розквіт Вінницького району. Успіхів і процвітання!

 

Голова Вінницької районної ради                 Сергій Сітарський

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація