Привітання з Міжнародним днем захисту дітей!

01.06.18

Вітаємо всіх діточок з Міжнародним днем захисту дітей! 

У СВІТІ ВСІ МАЛЯТА — І ХЛОПЧИКИ Й ДІВЧАТА
— 
ПОВИННІ ПРАВО МАТИ ЩАСЛИВИМИ ЗРОСТАТИ.

В ТУРБОТЛИВІЙ КРАЇНІ, У ЛЮБЛЯЧІЙ РОДИНІ
МУЖНІТИМУТЬ ЗДОРОВІ, БІЛЯВІ Й ЧОРНОБРОВІ.

БО ОЧІ КАРІ Й СІРІ У ЗЛАГОДІ ТА МИРІ НЕ ПЛАЧУТЬ,
А СМІЮТЬСЯ, ЩО «ДІТКАМИ» ЗОВУТЬСЯ.

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Водночас це й свято батьків - тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.    

Від усього серця вітаємо Вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Сьогодні й кожного наступного дня, прошу всіх дорослих, зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді вони виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого району та нашої держави.

Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

Вітаємо також зі святом батьків. Адже роль батьків у житті кожної людини переоцінити неможливо, навіть, якщо вона обмежується самим цінним подарунком – життям. Бажаємо всім батькам здоров'я, щастя, добра, натхнення та невичерпної енергії. 

Із повагою,  

Голова районної                                Голова районної державної
        ради                                                                   адміністрації

 

Сергій СІТАРСЬКИЙ                              Михайло ДЕМЧЕНКО

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація