Привітання з Днем журналіста!

06.06.18

 

Шановні працівники 

Вінницької регіональної 

газети «Подільська зоря»!

 

 

У Вашій великій творчій сім’ї – професійне свято. Щиро вітаємо Вас з Днем журналіста  – святом тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину нашого життя.

Щодня, дотримуючись норм професійної етики, Ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми. Кожний з Вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність.

Бажаємо, щоб Ваша робота ніколи не перетворювалась на рутинне ремесло і завжди супроводжувалась творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

Дякуємо за Вашу високу професійність, глибоку аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам Вашої газети. Здоров’я Вам, шановні журналісти, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті – яскравими, а гонорари – високими.

Вдячні Вам за нашу плідну співпрацю на благо та розквіт Вінницького району. Успіхів і процвітання!

 

З повагою та найкращими
побажаннями працівники
виконавчого  апарату районної
ради та голова районної
 ради                                      Сергій Сітарський 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація