Привітали з 95-ти річним ювілеєм!

07.08.18

Цими днями відсвяткував 95-ти річний ювілей житель села Зарванці, ветеран Другої світової війни Трохим Якович Марценюк. Привітати ювіляра завітали голова  районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, депутат районної ради Людмила Марценюк і голова первинної ветеранської організації Якушинецької ОТГ Микола Сітар.

Веселий та життєрадісний з хорошим почуттям гумору Трохим Якович, зустрічаючи гостей у день свого ювілею, пожартував: «Які там 95 років! Я тільки сьогодні народився!» Ветеран поділився спогадами обпаленими війною. Життєвий шлях іменинника був нелегким та тернистим. З початком війни пішов захищати Батьківщину, був учасником оборони Сталінграда, розповідав про побратимів і непростий шлях до перемоги над окупантами.

На  адресу ювіляра звучали щирі привітання: Плідного вам і щасливого довголіття! Щиросердечно вітаємо із славним ювілеєм. Шановний наш ювіляре, хай доля завжди буде щедрою до Вас та збереже міцне здоров’я, дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття. Ваше життя – яскравий приклад того, як треба шанувати людей і працю. Вам є чим пишатися. Ви не змарнували життя і на всіх життєвих дорогах прагнули бути професіоналом, чуйним і турботливим до людей та вміти завжди допомагати. Хай джерело людської вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній– наголосив у своєму вітальному слові  голова районної ради Сергій Сітарський, 

В знак пошани та вдячності  ювіляру вручили грамоту районної державної адміністрації, районної ради і районної організації ветеранів та грошову винагороду. Всі присутні подарували імениннику ще багато теплих і зворушливих привітань.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація