Привітали з 90-річним ювілеєм

22.06.18

Довгожителі – це жива історія нашого краю. Молоде покоління повинно пишатися їхньою життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламністю перед воєнними лихоліттями, голодоморами та труднощами післявоєнної відбудови.

22 червня свій славний 90-ий ювілей відзначила чудова матуся та бабуся, невтомна трудівниця, жителька села Ільківка – Євдокія Григорівна МАРУЩАК. У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками, квітами до неї на гостину завіталиочільник Вінницької районної ради Сергій Сітарський,голова районної ветеранської організації Петро Василинич та Ільківський сільський голова Тетяна Петровська.

Гості щиро вітали іменинницю, бажали їй довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу, зазначали, що довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя.

Голова районної ради звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій великій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя».  

Ювілярка з родиною радо зустрічала почесних гостей та пригощала святковими стравами.  

Життєвий шлях Євдокії Григорівни був нелегким та тернистим. Ювілярці довелось пережити багато труднощів: голодомори, війну, повоєнні роки. Проте, вона не тільки все витримала, а завдяки щирому серцю й любові до рідних і близьких, зберегла оптимізм та надію на краще майбутнє.Двадцять років пропрацювала завідуючою птахофермою, потім працювала ланковою та одночасно в школі в складі технічного персоналу.

Поруч із трудовими буднями жінка також встигала поратись по господарству, виховувати трьох дітей: двох дочок та сина. Сьогодні має ювілярка ще онука та онучку.

Отже, побажаємо ювілярці та її родині ще довгих років життя, здоров’я, щастя та Божого благословення. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація