Привітали з 90-річним ювілеєм жительку селища Стрижавка

30.11.18

Довгожителі – це жива історія нашого краю. Коли позаду майже сто років життя, важко описати його одним словом, бо воно – як книжка, яку гортати б і гортати, читати б і читати. Марія Яківна – одна із тих, кому Господь дарував прожити майже ціле століття. 

30 листопада 2018 року, 90 років - такий поважний ювілей, святкувала жителька селища Стрижавка Білошкурська Марія Яківна. Привітати ювілярку завітали голова районної ради Сергій Сітарський, Стрижавський селищний голова Таїсія Короленко та депутат Стрижавської селищної ради Катерина Гуменюк. 

Вони привітали шановну ювілярку з Днем народження та висловили свою вдячність за її трудову діяльність, вручили квіти та подарунки, грамоту районної ради і грошову винагороду. Також побажали міцного здоров’я, щастя, сили, бадьорості та злагоди в оселі.     
 
У вітанні йдеться: «Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 90-річчя від Дня народження».
 
Голова районної ради звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за сумлінну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя».  
 

Марія Яківна в свій час була депутатом Стрижавської селищної ради, більше 58 років працювала ланковою в колгоспі. Та не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла в своєму серці доброту і любов, якими і донині ділиться з односельчанами. Має велику родину: дітей, троє онуків та п’ятеро правнуків. 
 
Довгожителька у свої роки сердечно приймала вітання, дякувала гостям за увагу та побажання. Отож, ще раз побажаємо ювілярці та її родині довгих років життя, здоров’я, щастя та Божого благословення.  
 
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація