Привітали з 90-річчям жителя селища Стрижавка

16.07.18

15 липня поточного року відзначав свій славний ювілей - 90-річчя житель селища Стрижавка Мисак Дмитро Арсентійович. Привітати з цією визначною датою ювіляра завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної ради ветеранів Петро Василинич та представник Стрижавської селищної ради Бездушна Людмила.  

Гості щиро вітали іменинника, бажали всього найкращого і зазначали, що довгожителі – це історія району, гордість, приклад для молодого покоління. Адже саме на долю людей старшого віку випало багато випробувань.

Іменинника нагородили грамотою райдержадміністрації, районної ради і районної організації ветеранів та грошовою винагородою. Від селищної ради ювіляра привітали подарунками та квітами.

Практично все життя пропрацював начальником охорони на військових складах у м.Вінниці, виховав двох дітей - сина та дочку, а ще має чотирьох онуків та двох правнуків.

Звичайно, ювіляру довелось пережити багато труднощів: голодомори, війну, повоєнні роки. Проте, він не тільки все витримав та зберіг оптимізм та надію на краще майбутнє.

Родина подякувала почесним гостям за дарунки та теплі слова вітання,а гості, в свою чергу,  побажали ювіляру та її родині ще довгих років життя, здоров’я, щастя та Божого благословення. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація