Привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

06.12.17

День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора. Традиційно щороку День Збройних Сил України відзначається 6 грудня. За 26 років свого існування Збройні Сили України стали провідною частиною оборонного сектору країни та довели свою спроможність якісно виконувати покладені на них завдання.

У переддень свята, 5 грудня, голова районної ради Сергій Сітарський та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко привітали військовослужбовців Вінницького військового комісаріату та підшефної військової частини А4610, що дислокуються поблизу с.Бохоники.

Керівники району привітали військовослужбовців з професійним святом та побажали здоров’я, щасливого та заможного життя, і щоб держава завжди дбала про свою армію.

Потім Сергій Сітарський та Михайло Демченко вручили кращим військовослужбовцям грамоти районної державної адміністрації та районної ради за військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань та грошову винагороду.

Військовий комісар Вінницького РВК Сергій Іванов нагородив учасників АТО відзнаками начальника Генерального штабу України за участь в антитерористичній операції.

Святковий настрій та вокальні номери усім присутнім подарували місцеві аматори.

 

За матеріалами РДА

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація