Привітали довгожителів Вінницького району!

01.10.18

Цими днями голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко та голова районної ради ветеранів Петро Василинич привітали двох іменинниць з 90-літніми ювілеями в селищі Стрижавка та селі Лаврівка.

Жительці села Лаврівка Заржевській Ніні Антонівні за багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею очільники вручили Грамоту та грошову винагороду. До привітань приєдналась і депутат районної ради Марія Гудзь.

Справою життя іменинниці була праця в колгоспі, де вона була ланковою. Ніна Антонівна виростила три доньки, має сім онуків і десятеро правнуків. Завжди привітна, усміхнена та оптимістична і по сьогодні дарує родині свою доброту.

В селищі Стрижавка святкувала свій ювілей Гарбуз Софії Федорівни, яку разом з районним керівництвом вітали селищний голова Таїсія Короленко та голова первинної ветеранської організації Ольга Пінкевич. Іменинниці за багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею також була вручена Грамота і грошова винагорода. Софія Федорівна в житті завжди займає активну позицію, була обрана депутатом селищної ради, працювала на різних роботах. За що не бралася, все у неї виходило до ладу.

 

Вітаючи ювілярів почесні гості щиро бажали міцного здоров’я, щастя, сили, бадьорості та злагоди в оселі. Дякували за сумлінну працю, життєву стійкість та мудрість. Благополуччя та ще довгих років життя нашим ювілярам.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація