Прийняли присягу й взялися до роботи

29.01.20

28 січня відбулась установча сесія новоствореної Гавришівської об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійшли села Стадниця, Малі та Великі Крушлинці, Гавришівка. Вибори відбулись 22 грудня 2019 року, на них було обрано депутатів та очільника громади.

На першій сесії були присутні усі 22 депутати та голова Гавришівської ОТГ Владислав Яклюшин. Також завітали гості – голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, заступник голови Вінницької РДА Олег Бегус, депутати райради Володимир Болебрух, Володимир Павловський та Лілія Юзвенко.

Розпочали урочисте засідання із вручення посвідчень та прийняття присяги головою громади та депутатами.

Звертаючись до загалу, Владислав Яклюшин наголосив, що він, як голова та новобрані депутати, отримали від людей високий рівень довіри, який потрібно виправдати своєю працею на благо новоствореної ОТГ. «Ми повинні бути згуртованими, єдиними та сповненими рішучості аби захистити нашу об’єднану громаду від викликів що постають перед нами. Аби створити нашу ОТГ ми пройшли довгий та складний шлях. Віднині усе у наших руках, тож до роботи!», - наголосив голова Гавришівської ОТГ.

Сергій Сітарський побажав плідної праці та розуміння кожному депутату, нагадав, що за кожним із них стоять ті люди, які його обирали і саме їх інтереси вони повинні захищати під час депутатської діяльності.

Після привітань гостей, котрі завітали на установчу сесію, депутати взялися до розгляду питань порядку денного.

Обравши лічильну комісію, місцеві обранці шляхом таємного голосування вибрали секретаря сільської ради. Кандидатуру на посаду секретаря вніс на розгляд депутатів сільський голова, Владислав Яклюшин, запропонував – Інну Вовк. Результати голосування: 21 – «за», 1 – «проти», рішення прийнято. 

Заступником сільського голови було обрано Олександра Бахнівського. Він був затверджений депутатами одноголосно.

Потім обранці взялися до покладання обов’язків на в.о. старост. Згідно чинного законодавства ними мають стати колишні сільські голови громад, що увійшли до складу ОТГ. Тож у Великих Крушлинцях в.о. старости затверджено Василя Бондаренка, а у Малих Крушлинцях - Юлію Давидюк, хоча кандидатура останньої викликала суперечки у залі, були висловлені зауваження стосовно її роботи на посаді Малокрушлинецького сільського голови декількома депутатами. Врешті «за» це рішення проголосувало 17 депутатів, «проти» було 6 голосів.

Протягом засідання сесії Гавришівської ОТГ депутати ухвалили всі рішення порядку денного.

Тож початок роботи покладено, за розвитком подій слідкуватимемо і надалі.

 

За матеріалами газети 
"Подільська зоря" 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація