Приймали щирі привітання до новорічно-різдвяних свят від працівників культури

30.12.20

Новий рік - одне з небагатьох свят, що об`єднує все людство. Це свято найбільш таємниче, урочисте і «родинне», яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива.

Вже стало гарною традицією, напередодні новорічно-різдвяних свят приймати щирі вітання від працівників культури району.З гарними побажаннями, створивши святкову атмосферу, артисти сектору культури Вінницької райдержадміністрації привітали керівництво районної ради та райдержадміністрації і їх колективи веселими новорічно-різдвяними піснями з наступаючими святами з найкращими побажаннями у Новому році миру, радості, благополуччя та достатку, нових професійних перемог та успіхів у роботі на благо розвитку і процвітання району та всієї держави.

Отримавши музичні вітання, голова районної ради Ігор Шутак, голова райдержадміністрації Євгеній Луценко та їх заступникт Григорій Дерун та Микола Чухрій подякували артистам за чудовий концерт та навзаєм побажали здоров'я, процвітання, миру і вручили колядникам гостинці. Подякувавши за чудові вітання, запросили колядників приходити колядувати і на наступний рік.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація