ПРЕЗИДЕНТ ПЕРЕДАВ ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

06.04.18

5 квітня Президент України Петро Порошенко перебував із робочим візитом у Вінниці. Він провів зустріч із колективом Вінницької обласної дитячої лікарні та партійцями «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». В зустрічі взяв участь депутат районної ради, голова фракції партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» у Вінницькій районній раді Віктор Шмігель. Глава держави відкрив оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії у дитячій лікарні та подарував закладу два апарати штучної вентиляції легень. За словами головного лікаря Василя Паненка, після ремонту та переоснащення реанімаційне відділення дитячої обласної лікарні тепер одне із найкращих в Україні.

Реанімаційне відділення розраховане на 9 ліжок, його реконструкція проводилася за кошти державного фонду регіонального розвитку і місцевого бюджету. Загалом на ремонт витрачено 6 мільйонів 400 тисяч гривень. Вартість закупленого обладнання становила ще 5 мільйонів гривень.

Поспілкувавшись із лікарями та партійцями області Петро Порошенко зробив фото на згадку, після чого вирушив на розширену урядову нараду з питань децентралізації та регіонального розвитку

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація