Премії від обласного депутата

31.05.18

У останні дні травня для українських учнів пролунав останній дзвінок. Оберемки квітів, усміхнені обличчя, сльози на очах випускників, напутні слова та щирі вітання - все це свято останнього дзвоника. На дітей чекає чудова пора літні канікули, а для одинадцятикласників - це найвідповідальніший період у житті - ЗНО та вибір життєвого шляху. На стежину самостійного й дорослого життя 25 травня у Бохоницькій СЗШ І-ІІІ ст. стали 7 випускників. Привітати школярів зі святом завітали депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков та очільник громади Ігор Савчук.

Щороку немов птахи відлітають у вирій зі школи йдуть випускники, цього дня до них особлива увага. Директор закладу Галина Пащенко у вітальних словах побажала випускникам - обрати правильний життєвий шлях та стати справжніми професіоналами. Учням гарно відпочити на літніх канікулах, набратися сил та натхнення для нового навчального року.

Вітаючи дітей зі святом останнього дзвоника, Олександр Масленніков побажав випускникам щасливої долі та сміливості, наполегливості у досягненні обраної мети. «Шкільні роки назавжди залишаться в серці кожного з Вас незабутніми. А сьогоднішній день, шановні випускники, для когось з Вас стане початком нового навчання, здобуття вищої освіти, а для когось - початком трудового життя. Нехай Вам щастить в усіх Ваших починаннях. Ви є тим поколінням, яке змінить нашу країну. Бажаю Вам здоров’я і добра, удачі і натхнення. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, щоб якомога частіше Ви відчували успіх та радість перемог. Аби заохотити Вас, шановні учні, до ще більших здобутків хочу вручити грошові премії переможцям інтелектуальних олімпіад, творчих та спортивних конкурсів всеукраїнського, обласного та районного рівнів. Прагну аби це стимулювало Вас досягати ще більших висот у пізнанні світу науки та спорту.  Бажаю Вам чудових канікул, міцного здоров’я, щастя і добра та мирного неба над нашою країною. Дякую педагогам за працю, професіоналізм, терпіння та розуміння у вихованні майбутнього покоління», – наголосив він. Цього дня премії від обласного обранця у Бохоницькій СЗШ І-ІІІ ст. отримали 27 учнів.

Також депутат вручив кошти для проведення відеозйомки випускного вечора однадцятикласників. «Щодо цього питання до Олександра Масленнкова звернулась батьківська громада, - розповів батько випускника Олександр Авраменко. – Ми вдячні обласному депутату за увагу та розуміння, він завжди дослухається до проблем мешканців свого округу».

Для Олександра Масленнікова преміювати найкращих учнів у навчальних закладах свого виборчого округу стало вже доброю традицією. Грошові премії отримали й відмінники, учасники інтелектуальних, спортивних змагань та конкурсів Некрасівської СЗШ І-ІІІ ст. - 16 учнів.

У Ільківській СЗШ І-ІІ ст. на святі останнього дзвоника також були вручені грошові стипендії найкращим 13 учням. Вони отримали кошти відповідно набраних балів за різноманітні досягнення як у навчанні так і в позашкільних заходах.

 

У Медвежовушківській СЗШ І-ІІІ ст. під час свята останнього дзвоника 29 учнів також отримали премії від обласного депутата.

Також Олександр Георгійович виділив кошти для покращення матеріально-технічної бази Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст., позаяк гроші для преміювання учнів виділила сільська рада.

Загалом цього дня вітання та грошові премії від Олександра Масленнікова отримали 85 найактивніших учнів краю. Школярі та керівники навчальних закладів дякують обласному депутату за турботу та постійну участь у шкільному житті. Це дуже важливо для успішного виховання дітей - отримати винагороду за свої старання та уміння, вони розуміють що їх труд та старання не є марними.

І ось хвилююча мить… Прозвучав останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – для випускників незвіданий шлях дорослого світу, а для решти учнів КАНІКУЛИ!!!

За матеріалами Вінницької
регіональної газети 
"Подільська зоря
"

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація