Премії від обласного депутата на святі Останнього дзвоника

06.06.19

У останні дні травня для українських учнів пролунав останній дзвінок. Оберемки квітів, усміхнені обличчя, сльози на очах випускників, напутні слова та щирі вітання - все це свято останнього дзвоника. На дітей чекає чудова пора - літні канікули, під час яких потрібно набратися сил та натхнення для нового навчального року. А для одинадцятикласників - це найвідповідальніший період у житті - ЗНО та вибір життєвого шляху.

Традиційно разом із найкращими побажаннями школярам депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков виділив кошти для преміювання найкращих учнів у різних галузях шкільного життя навчальним закладам свого виборчого округу. Зокрема, переможцям інтелектуальних олімпіад, творчих та спортивних конкурсів всеукраїнського, обласного та районного рівнів, прагнучи, аби це стимулювало молодь досягати ще більших висот у пізнанні світу, науки та спорту. 

Вітаючи дітей зі святом останнього дзвоника, Олександр Масленніков побажав випускникам щасливої долі та сміливості, наполегливості у досягненні обраної мети: «Шкільні роки назавжди залишаться в серці кожного незабутніми. А випускникам нехай щастить в усіх починаннях. Ви є тим поколінням, яке змінить нашу країну. Бажаю Вам здоров’я і добра, удачі і натхнення. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, щоб якомога частіше Ви відчували успіх та радість перемог. Бажаю Вам чудових канікул, міцного здоров’я, щастя і добра та мирного неба над нашою країною. Дякую педагогам за працю, професіоналізм, терпіння та розуміння у вихованні майбутніх поколінь».

Під час свята останнього дзвоника премії від обласного обранця у Бохоницькій СЗШ І-ІІІ ст. отримали 20 дівчаток та хлопчиків. Серед них найкращий учень молодшої школи – Софія Туперко, старшої школи – Катерина Блащук та діти які досягали успіхів у навчанні і спорті, перемагали в олімпіадах та конкурсах.

Також депутат вручив кошти на закупівлю лінолеумного покриття для підлоги у кабінет майбутніх бохоницьких першокласників. Щодо цього питання до Олександра Масленнкова звернулась батьківська громада.

Преміювати найкращих учнів у навчальних закладах свого виборчого округу для обласного обранця стало вже доброю традицією. Грошові премії отримали й відмінники, учасники інтелектуальних, спортивних змагань та конкурсів із Некрасівської СЗШ І-ІІІ ст. - 32 учня.

У Ільківській СЗШ І-ІІ ст. на святі останнього дзвоника також були вручені грошові стипендії найкращим 13 учням. Вони отримали кошти відповідно набраних балів за різноманітні досягнення як у навчанні, так і в позашкільних заходах.

У Медвежовушківській СЗШ І-ІІІ ст. під час свята останнього дзвоника 29 учнів теж отримали премії від обласного депутата.

Також Олександр Георгійович виділив кошти на закупівлю спортивного інвентаря для молодшої школи (набір ключок для флорболу, аби популяризовувати новий вид спорту серед юні) для Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст., позаяк гроші для преміювання учнів виділила сільська рада.

Загалом цього дня вітання та грошові премії від Олександра Масленнікова отримали 94 найактивніші учні краю. Школярі та керівники навчальних закладів дякують обласному депутату за турботу та постійну участь у шкільному житті. Це дуже важливо для успішного виховання дітей - отримати винагороду за свої старання та уміння, вони розуміють що їх труд та старання не є марними.

І ось хвилююча мить… Прозвучав останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – для випускників незвіданий шлях дорослого світу, а для решти учнів КАНІКУЛИ!!!

 

За матеріалами Вінницької
регіональної газети "Подільська зоря"

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація