Премії від обласного депутата

18.06.20

Цьогоріч навчальний рік завершився без традиційного останнього дзвоника, карантинні реалії внесли свої корективи в усі сфери нашого життя. Проте протягом навчального року діти старанно навчалися, брали участь в різних олімпіадах та конкурсах, досягали спортивних вершин і заслужили відзнаки.

Тож депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков вирішив не порушувати традицію і виділив кошти для преміювання найкращих учнів у різних галузях шкільного життя навчальних закладів свого виборчого округу. Зокрема, переможців інтелектуальних олімпіад, творчих та спортивних конкурсів всеукраїнського, обласного та районного рівнів, прагнучи, аби це стимулювало молодь досягати ще більших висот у пізнанні світу науки та спорту. 

Під час відвідин Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. стипендії отримали 20 дівчаток та хлопчиків.

Також Олександр Масленніков зустрівся із представниками 11 класу цього навчального закладу. Цьогоріч усі випускники перебувають у стані незрозумілості, їм відмінили останні дзвоники та випускні вечори, із складанням ЗНО більше запитань ніж відповідей. Побажав випускникам стійкості та впевненості у власних силах. У відповідь на звернення батьківської громади надав кошти для організації поїздки випускників до Карпат.

Преміювати найкращих учнів у навчальних закладах свого виборчого округу для обласного обранця стало вже доброю традицією. До привітань учнів у Некрасовому, Ільківці та Медвежому Вушку долучилась й голова Вінницької районної ради Тетяна Закревська.

Грошові премії отримали відмінники, учасники інтелектуальних, спортивних змагань та конкурсів із Некрасівської СЗШ І-ІІІ ст. - 22 учні.

Ільківська СЗШ І-ІІ ст. - це маленька школа, де навчається небагато дітей, проте вони також очікували на свої відзнаки. Обласний обранець привітав дев'ятьох найкращих учнів із завершенням навчання та побажав і в наступному навчальному році прагнути до нових вершин! Вони одержали кошти відповідно до набраних балів за різноманітні досягнення як у навчанні, так і в позашкільних заходах.

У Медвежовушківській СЗШ І-ІІІ ст. стипендії від депутата отримали 18 учнів.

Школярі та керівники навчальних закладів дякували обласному обранцю за турботу та постійну участь у шкільному житті. Це дуже важливо для успішного виховання дітей - отримати винагороду за свої старання та уміння: вони розуміють, що їх труд не є марним.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація