Прекрасна, незбагненна, незрівнянна!... У Вінницькому районі привітали жінок зі святом 8 Березня!

08.03.19

8 Березня – улюблене свято весни, краси та жіночності! Це свято пробудження природи, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса порятує світ, то це буде жіноча  краса. 

З нагоди прекрасного свята в залі засідань Вінницької районної ради 7 березня відбулись урочистості, на яких привітали найпрекрасніших та найчарівніших - жінок Вінницького району. 

Зі святом весни вітав колег-жінок - працівниць апарату районної ради та апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації та комунальних закладів та установ голова районної ради Сергій Сітарський:

"Найчарівніші, найкрасивіші наші жінки, вітаю Вас зі святом 8 Березня! Це свято є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Саме Ви, наші дорогі жінки, оточуєте нас і близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте нам спокій і щастя. Добре, що є таке свято, коли чоловіки мають нагоду привітати жінок, приділити більше уваги, висловити слова подяки та любові за те, що вони, жінки, завжди є поруч, завжди пітримають, знайдуть потрібні слова. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради Вас, в ім'я Вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. У це чудове свято від усієї душі бажаю Вам щастя. Нехай там, де Ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у Вашому серці щодня, за будь-якої погоди. І хай вітання не закінчуються, а святковий настрій щодня нехай створюють Вам ті, хто любить Вас і кого кохаєте Ви." 

Потім побажав всім жінкам міцного здоров’я і родинного добробуту, радості від дітей та щирого кохання.   

Продовжили привітання чудові творчі номери у виконанні артистів відділу культури та туризму Вінницької районної державної адміністрації, які своїми чудовими виступами створили насправді святкову атмосферу.   

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація