Працював, працюю та працюватиму для людей

01.10.20
Цьогоріч підходить до завершення каденція депутатів 7 скликання, свою діяльність обранці здійснюють уже 5 років. За цей час комусь вдалось зробити для людей більше, декому менше.
Сьогодні, у рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання, про роботу у раді спілкуватимемось із обранцем Некрасівської громади, майстром виробничого навчання Вищого художнього професійно-технічного училища №5, представником ВО «Свобода» - Віталієм Олександровичем БОНДАРЕМ. 
«Я є членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода» з 2009 року. Вона мені близька за духом, націоналістичними принципами. Ми сповідуємо ідеологію українського націоналізму, в основі якого лежить те, що українець має бути господарем у своїй державі. Ідеологія партії цілком співпадає з моїми поглядами, тому я поповнив її лави. Також мені близьке почуття патріотизму. Адже, на моє переконання,  патріотизм - це невід’ємна складова розвитку кожної зрілої особистості. І починається він не з абстрактних понять, а з елементарної любові до своєї родини, дому, землі, вулиці, міста, батьківщини. Пишаюся тим, що серед моїх побратимів-свободівців, як простих партійців, так і керівництва, дуже багато порядних людей. Став депутатом аби змінювати територіальну громаду та  Україну на краще. Вважаю, що лише гуртом, об’єднавшись на різних рівнях: місцевому, всеукраїнському, ми можемо розбудувати гідну європейську державу. Особливо ж це актуально зараз, коли на сході триває війна.
Своїм основним завданням у депутатській діяльності вважаю обов’язкове відвідува-ння засідань сесій та комісії (з питань бу-дівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення) до складу якої входжу, постійний моніторинг проблемних питань у Некрасівській громаді та районі в цілому, співпрацю з сільською радою та її очільником, допомогу соціальним закладам та налагоджений зв’язок із виборцями.
Мій номер телефону загальнодоступний, тож мешканці громади за необхідності завжди можуть мене знайти. Також щосереди з 16 до 18 години проводжу особисті прийоми громадян у приміщенні Некрасівської сільської ради. За необхідності та на прохання виїжджаю безпосередньо до людей додому, якщо того потребує ситуація. В основному отримую звернення щодо матеріальної допомоги. Депутатський фонд не такий великий, як того хотілось би, розумію, що людям, які мають важкі захворювання та потребують прийому дороговартісних ліків, кошти які я можу виділити із фонду не покривають витрат, але в міру своїх можливостей допомагаю громадянам, котрі звертаються. Чимало є й звернень людей до мене з господарських питань, працюю з кожним громадянином індивідуально.
Засідання сесій та комісії Вінницької районної ради відвідую майже усі, за виключенням форс-мажорних ситуацій. До речі, хочу наголосити, що найвідвідуванішою та найдисциплінованішою у райраді є саме фракція ВО «Свобода». Ми з колегами Володимиром Болебрухом та Борисом Саюком відвідуємо 99% засідань комісій та сесій. Тобто наша політична сила, наші депутати, є лідерами цього. Відтак завжди ознайомлений із ситуацією в районі та намагаюсь допомогти громаді у вирішенні проблемних питань. Стараюся своєю роботою не підвести громади Некрасового та Вінницького краю. Усі питання що виносилися на розгляд і стосувалися життєдіяльності Некрасівської громади, наприклад стосовно школи чи медичної амбулаторії, мною та фракцією ВО «Свобода» було підтримано. Також взимку за моєї ініціативи та сприяння очільників району та колег по фракції ВО «Свобода» та депутатів інших фракцій було виді-лено кошти і встановлено автобусну зупинку на терені «Місток». Допомагаю не тільки мешканцям Некрасового, а й інших громад. Приміром нещодавно отримав звернення від завідуючої Горбанівського сільського клубу Людмили Пінчук щодо придбання сценічних костюмів для дітей, звернення було опрацьоване й вдалося виділити на це кошти. Одним із основних питань, яке залишається не вирішеним залишається проблема очисних споруд на терені поселення.
Також хочу зазначити, що саме завдяки ініціативі представників ВО «СВОБОДА» було ухвалено рішення, щодо підняття на адміністративному будинку Вінницької районної ради червоно-чорного стягу у дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв національно-визвольної боротьби. Цьогоріч закінчується каденція депутатів 7 скликання. Відтак користуючись нагодою хочу подякувати активним мешканцям Некрасівської територіальної громади за співпрацю, взаєморозуміння. Адже саме завдяки їх підтримці та праці вдалось чимало зробити, щось зрушити з мертвої точки, щось закінчити. Вдячний за плідну роботу, спрямовану на розвиток та зміцнення краю й колегам депутатам, головам й фахівцям відділів та управлінь Вінницьких районних державної адміністрації та ради, депутатському корпусу, членам виконкому та голові Некрасівської сільської ради.
Для себе я вирішив балотуватись від ВО «Свобода» до Якушинецької ОТГ. Тому що хочу й надалі разом з колегами створювати успішну та процвітаючу ОТГ та допомагати її мешканцям. Адже завжди працював, працюю та працюватиму для людей.
 
 
 
Матеріал підготовлено в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація