Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

30.10.20

У першу неділю листопада в країні відзначається День працівника соціальної сфери, який викликає в душі особливі почуття. 

Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим. Соціальні працівники – це люди, які всім іншим можуть подати приклад людяності, співчуття та милосердя. 

Відзначення в нашій державі Дня працівників соціальної сфери є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян. 

Аби висловити повагу та вдячність працівникам соціальної сфери  30 жовтня у Вінницькому районі провели урочистості. Голова районної ради Тетяна Закревська та голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко привітали з професійним святом тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період. Вони висловили повагу і вдячність працівникам соціальної сфери Вінницького району.

"Шановні працівники соціальної сфери! Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, сім'ї учасників АТО, тимчасово переселених українських громадян, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Від щирого серця хочу привітати Вас професійним святом – людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це Вам шана і повага в народі. Переконана, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує. Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи  - соціального захисту людини. Зичу Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення - наголосила у своєму виступі очільниця районної ради Тетяна Закревська.

У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко відзначив важливу роль соціальних працівників, які щоденно опікуються пенсіонерами, людьми похилого віку, ветеранами війни та праці, людьми з інвалідністю, родинами з низькими статками та іншими соціально вразливими жителями краю, допомагаючи їм долати життєві труднощі, вірити в свої сили, знаходити вихід зі скрутного становища.

За  високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України 21 соціального працівника нагороджено грамотами районної державної адміністрації і районної ради та грошовими винагородами.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація