Працівників культури Вінницького району вітали з професійним святом

11.11.19

Усі, хто обирає професію у галузі культури – це найщасливіші люди. У них кожен день – це свято, це фонтан позитивних емоцій, спілкування з людьми, це радість через край. А люди, які дарують свято жителям Вінницького району заслуговують найтепліших слів та привітань у своє професійне свято.

9 листопада 2019 року в приміщенні Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На свято завітали голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, начальник культури і туризму райдержадміністрації Альона Романенко, працівники установ, відділів та управлінь райдержадміністрації,  директори, художні керівники, завідуючі клубами, керівники народних та зразкових колективів, завідуючі бібліотеками-філіями, директори та викладачі дитячих музичних шкіл району.

Щирими та гарними словами роботу працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначили керівники району. 

«Шановні працівники культури! Щиро вітаю Вас з професійним святом! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, своєю плідною творчою працею, звеличуєте рідну Україну!  Завдяки Вам, справжнім майстрам своєї справи, культура Вінницького району розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи. Вагомий внесок у відродження національної культури роблять численні аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек. Дякую, шановні наші працівники культури та майстри народного мистецтва за натхненну працю та вагомий внесок у розвиток культури нашого району. Сподіваюсь і вірю, що це свято подарує Вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!» - зазначив у своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Сітарський.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Михайло Демченко сказав, що пишається тим, що очолює Вінницький район, в якому працюють професіонали своєї справи – талановиті, працьовиті, гостинні люди, які закохані у пісню і гарне слово. Подякував Вам за те, що працівники культури прикладають максимум зусиль для розвитку культури Вінницького району.

Альона Романенко, вітаючи колег, побажала щастя, благополуччя та вдячних глядачів. Подякувала керівникам району Михайлу Демченку та Сергію Сітарському за всебічну підтримку культурної галузі.

Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначили грамотами районної державної адміністрації, районної ради та грошовими  винагородами.  

Грамотами управління культури і мистецтв Вінницької ОДА було нагороджено керівника народного аматорського жіночого вокального ансамблю «З роси й води» Тетяну Казанську-Гавриш, викладача хореографії Вінницької районної дитячої музичної школи Олену Попову та Подякою - керівника народного аматорського фольклорного гурту «Подільські музики» Павла Піскового за участь в обласному конкурсі «Кращий за професією».

Працівники культури мали можливість відпочити і насолодитися чудовим концертом підготовленим працівниками та учнями училища. Вони показали чудові вокальні, фольклорні, театральні номери та хореографічні постановки.

Концертна програма завершилась виступом народного артиста України, директора Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича – Станіслава Городинського.

Глядачі - працівники культури Вінницького району дякували гучними оплесками за гарний святковий настрій.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація