Працівники культури Вінницького району приймали вітання

09.11.18

8 листопада відбулись урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва, які проходили у приміщенні Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича.

На свято завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, начальник культури і туризму райдержадміністрації Альона Романенко, працівники установ, відділів та управлінь райдержадміністрації, директори, художні керівники, завідуючі клубами, керівники народних та зразкових колективів, завідуючі бібліотеками-філіями, директори та викладачі дитячих музичних шкіл.

З вітальними словами до працівників культури  звернулись голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Альона Романенко та голова райкому профспілки працівників культури району Надія Колесник з побажаннями щастя, благополуччя, миру, вдячних глядачів та світлої віри в майбутнє. Подякували за майстерність, професіоналізм та прославляння Вінницького району не лише в Україні, але й за її межами

Голова районної ради Сергій Сітарський та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко вручили грамоти та грошову винагороду кращим працівникам культури за самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у примноження духовних цінностей і розвиток культури району.

Працівники культури мали можливість відпочити і насолодитися чудовим концертом, підготовленим академічним ансамблем пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича. Основу репертуару ансамблю складає подільський фольклор, зібраний і опрацьований збирачами і дослідниками народної творчості. Своїми чудовими виступами вони створили справді святкову атмосферу і подарували глядачам справжнє свято.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація