Працівників культури та аматорів народного мистецтва вітали з професійним святом

10.11.20

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Привітати та висловити побажання, слова вдячності на урочистості з нагоди професійного свята працівників галузі культури завітали голова районної ради Тетяна Закревська, голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко, начальник управління культури і мистецтва Вінницької ОДА Ольга Дернова, голова обласної організації працівників культури Тетяна Побережна, начальник сектору культури і туризму районної державної адміністрації Альона Романенко та голова профспілки працівників культури Вінницького району Надія Колесник.

Найкращі та щирі побажання лунали від керівників на честь працівників культури та майстрів народного мистецтва району. Вітаючи, вони зазначили, що працівники культури дарують людям радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, своєю плідною творчою працею, звеличують рідну Україну! Завдяки їм, справжнім майстрам своєї справи, культура Вінницького району розвивається, збагачується новими іменами. Не дивлячись на важкі випробування, які сьогодні спіткали весь світ, культура Вінницького району продовжує процвітати, знаходити креативні підходи в своїй роботі та примножувати скарбничку досягнень, свідченням чого є нещодавні Гран-прі нагороди на фестивалі у Буковелі. Очільники району подякували за натхненну працю, професіоналізм та вагомий внесок у розвиток культури нашого району. Побажали усім міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, невичерпного натхнення, реалізації творчих проектів і життєвих перемог.

Вітання керівництва супроводжувались нагородами та подяками. За самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у примноження духовних цінностей і розвиток культури районукращі працінивники культури отримали районні нагороди грамоти та грошові винагороди. Гості з області нагородили грамотами кращих працівників та вручили обласну Подяку за баготорічну сумлінну працю, професіоналізм та вагомий внесок у розвиток культури і духовності українського народу провідному методисту Вінницького районного Будинку культури Володимиру Мазуру, який більше 20 років очолював відділ культури і туризму Вінницької РДА. Кращих працівників з нагоди професійного свята відзначила і голова профспілки працівників культури Вінницького району Надія Колесник, яка присвятила винуватцям свята привітальний вірш.

Після нагороджень свято продовжили музичним вітанням, яке цьогоріч було досить незвичним. Працівники культури підійшли до цього креативно: в умовах пандемії музичне вітання представили у вигляді святкового відеоролика, який кожному навіяв приємні спогади та додав краплину добра, щастя та радості. Чудовим завершенням урочистостей став музичний подарунок від талановитої вокалістки Ірини Юрчишиної.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація