Працівників комунальних закладів та установ районної ради ознайомили з основними послугами державної служби зайнятості

09.02.21

Внаслідок ліквідації комунальних закладів та установ Вінницької районної ради керівниками КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Оленою Оцверою та КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Оленою Наскальною в залі засідань Вінницької районної ради 09 лютого 2021 року організовано семінар з вивільнювальними працівниками зазначених закладів. На захід запрошено голову Вінницької районної ради Ігоря Шутака, в якому також взяли участь працівники відділу освіти Вінницької райдержадміністрації та голова Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки Михайло П’ятак.

Виступаючи, голова районної ради Ігор Шутак, повідомив, що відповідно ст.89 БКУ, видатки на утримання комунальних установ районів, бюджетом не передбачені, і що районний бюджет вкрай обмежений у фінансуванні протягом 2021 року. Та проте зазначив, що депутатським корпусом районної ради 8 скликання прийнято рішення 4 позачергової сесії районної ради 8 скликання №108 від 02.02.2021 року «Про внесення змін до бюджету Вінницького району на 2021 рік», яким виділені кошти для необхідних виплат працівникам всіх установ району на здійснення заходів, пов’язаних із ліквідацією юридичних осіб та виконання норм Закону України №1009-ІХ від 17.11.2020 року. Кошти знайдені, ліквідація пройде, а кожен фахівець має знайти гідну роботу. Тому спілкуючись з керівниками новоутворених ТГ, особисто Ігор Анатолійович пропонує їм створювати робочі місця і саме вивільнених працівників, які мають досвід роботи та є професіоналами своєї справи. Подякував всім за гарну, плідну співпрацю та побажав якнайшвидшого працевлаштування в майбутньому!

Подякувавши голові районної ради Ігорю Шутаку за надану можливість отримати всі гарантовані виплати підлеглим працівникам при звільненні, керівники комунальних закладів Олена Оцвера та Олена Наскальна продовжили семінар та повідомили, що даний захід організовано з метою ознайомлення працівників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, з попитом та пропозиціями на ринку праці, перевагами легальної зайнятості. Для цього запрошено заступника директора-начальника відділу взаємодії з роботодавцями Вінницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Юрія Машталера, який детально ознайомив з основними питаннями семінару. Так, Юрій Машталер представив увазі учасників зустрічі інформацію про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, розповів про електронні сервіси державної служби зайнятості та мобільні додатки на системі Android, про переваги легальної зайнятості та стан регіонального ринку праці. В ході спілкування у присутніх виникали питання, на які було надано вичерпні відповіді. Після інформування Юрій Машталер запропонував всім працівникам заповнити анкети, які в подальшому дадуть можливість розробити стратегію кар’єрного супроводу. 

На завершення голова Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки Михайло П’ятак детальніше проінформував про основні права, якими наділені працівники галузі освіти у разі звільнення шляхом ліквідації установи. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація