Працівники Подільської дослідної станції в с. Медвеже Вушко перекрили рух транспорту

13.11.17

Працівники Дослідного господарства Подільської дослідної станції садівництва Інституту садівництва УААН ДП, яке розташоване в с. Медвеже Вушко, перекрили підхід до підприємства.

Людей обурило рішення керівництва про призначення нового керівника в той час, коли є виконуючий обов’язки директора - його заступник, який має довіру громади. Люди побоюються, що через незрозумілі дії керівництва можуть втратити результати своєї роботи - зібраний урожай. 

На прохання жителів села приїхав голова Вінницької районної ради  Сергій Сітарський, який звернувся до представників правоохоронних органів з проханням забезпечити охорону майна підприємства та пообіцяв з метою розв’язання конфлікту звернутись до керівництва Інституту садівництва НААН України та Міністерства АПК для пояснення незрозумілих дій керівництва, зокрема порядку призначення керівника даного державного підприємства. 

Щоб привернути увагу громадськості, працівники прийняли рішення перекрити трасу.  У результаті дій працівників Директор Дослідного господарства Подільської дослідної станції Інституту садівництва УААН пообіцяв в понеділок розібратись в ситуації та провести переговори з працівниками про призначення нового директора.

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація