Працівники аграрної галузі Вінниччини приймали вітання з нагоди професійного свята

18.11.19
15 листопада у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства, в яких прийняв участь голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський.
 
Привітали хліборобів Вінниччини заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник. Присутні також на святі були депутати обласної Ради, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, керівники та працівники фермерських господарств, представники підприємств сільськогосподарської, харчової й переробної промисловості.
 
– Останні декілька років наша область потужно розвивається – про це свідчать основні показники, – зазначив у вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник. – За дев’ять місяців цього року агропромисловий комплекс Вінниччини став однією з найбільш успішних галузей економіки області. У сільському господарстві області темпи обсягів виробництва за січень-вересень 2019  року становлять 107,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зокрема, по сільськогосподарських підприємствах – 116,3%,  в господарствах населення – 93,6%. Наша область змінюється і це видно з підйому індексів основних показників економічного розвитку. Тож, кожному з вас дякуємо, бо це наша спільна праця. І ці подяки передайте кожному вашому працівнику, які працюють у ваших підприємствах.
 
Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника, депутатського корпусу та виконавчого апарату обласної Ради привітала хліборобів області заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук.
 
– Шановна хліборобська родино, для Вас роки вимірюються не новим роком, а ще з давніх давен свята прив’язувалися до землі і до вирощування урожаю, – сказала Інна Кухарчук. – Тому хлібороб в Україні – це найголовніша людина. Кожен із Вас є представником своєї громади і майбутнє нашої країни в першу чергу у Ваших хліборобських руках. Тому що робочі місця, соціальна сфера, культура, виховання дітей – ви усе це розвиваєте. Українці споконвіків вміли вирощувати хліб і боронити рідний край. Маю честь побажати Вам здоров’я, наснаги, витримки. Зі святом усіх працівників сільського господарства!
 
За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення державними відзнаками та  Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради нагороджено низку керівників та працівників сільгоспідприємств і фермерських господарств регіону. 
 
З нагоди свята кожен район привіз свій коровай до обласного центру. Загалом понад два десятки обрядового хліба об’єднали у виставку до Дня працівника сільського господарства. Зі святковим концертом перед аграріями виступили колективи Вінницького національного аграрного університету.
 
 
 
За матеріалами сайту 
Вінницької обласної Ради  

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація