Позачергова 49 сесія районної ради не відбулась

01.11.18

На вимогу третини депутатів районної ради та згідно розпорядження заступника голови районної ради Олексія Плакиди сьогодні, 01 листопада, скликалось позачергове 49 пленарне засідання районної ради для розгляду питання «Про звернення депутатів Вінницької районної ради 7 скликання до Президента України щодо недопущення зростання ціни на газ для населення». На думку депутатів Вінницької районної ради, підвищення ціни на газ для населення є неприпустимим і таким, що порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів та порушенням їх конституційних прав на достойний рівень життя.

На 10.00 годину за підсумками реєстрації на сесію прибуло 14 депутатів: згідно Регламенту районної ради 7 скликання - сесія неповноважна. Тому було оголошено півгодинну перерву для прибуття депутатів, які, можливо, затримуються.

О 10.30 год. проведено повторну реєстрацію, та ситуація не змінилась. Відповідно до пункту 20.4 Регламенту районної ради 7 скликання у зв’язку з  відсутністю кворуму пленарне засідання позачергової 49 сесії районної ради 7 скликання було закрито.

Голова районної ради подякував за небайдужість та активну громадську позицію присутніх депутатів, відзначивши Вінницьку районну організацію ВО «Батьківщина» (10 депутатів), територіальну організацію політичної партії «Опозиційний блок» (2 депутати), Вінницьку районну організацію ВО «Свобода» (1 депутат) та Вінницьку районну у Вінницькій області організацію партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (1 депутат).

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація