З 90-річним ювілеєм привітали жителя села Некрасово

21.09.20

20 вересня у знаного та шановного жителя села Некрасово - Іванькова Степана Івановича - відзначали  поважний ювілей 90-річчя. Не зважаючи на такий поважний вік, ювіляр зберіг ясність пам’яті та мудрість, вражає своєю щирістю та життєрадісністю. Візит почесних гостей був приємним подарунком для ювіляра. У гостинну оселю ювіляра прийшли голова Вінницької районної ради Тетяна Закревська, голова Вінницької райдержадміністрації Євген Луценко, голова районної ветеранської організації Петро Василинич та голова первинної ветеранської організації громади села Некрасово Юрій Горбунов. Родина іменинника радо зустрічала гостей, Степан Іванович радів почесним гостям та вчитувався очима у вітання, адже, на жаль, в свої девяносто має відмінний зір, але повністю втратив слух. Але це не стало на заваді радіти вітанням та візиту так довгоочікуваних гостей.

Віншуючи іменинника, гості бажали довгих років життя, міцного здоров’я, родинного затишку та радощів від дітей, онуків та правнуків. Висловлювали слова вдячності і поваги за те, що достойно зміг пережити всі випробування, які випали на його долю. А їх було не мало…

Народився Степан Іванович в с.Некрасово в родині колгоспника, де виховувалось троє дітей. В рідному селі виріс, закінчив школу, все життя працював і до цього дня проживає в ньому.  Як і на все його покоління, на долю ювіляра випало чимало важких випробувань: роки голодомору, війна та повоєнна відбудова. Під час війни працював у колгоспі, а після війни, вивчившись на тракториста, залишився в рідному голгоспі і присвятив свій трудовий шлях цій нелегкій професії. Більше сорока років пропрацював трактористом в рідному колгоспі, а саме, з 1947 року по 1990. Але, вийшовши на заслужений відпочинок, пішов працювати на ферму, де довгий час проробив на водокачці. Неодноразово був відзначений грамотами, нагороджений Орденом Трудової слави. Всім нам, наступним поколінням, потрібно вчитися в таких людей витримки, силі духу, оптимізму, які вони попри всі труднощі, пронесли через все життя та передають його своїм дітям та онукам.   

Так свою любов до праці наш ювіляр передав своєму сину, який теж все життя присвятив професії тракториста. Окрім сина, Степан Володимирович разом з дружиною народили та виховали ще двох чудових доньок. На жаль, другої половинки немає поряд вже 20 років. Після втрати дружини одна з доньок разом з родиною переїхала до батька аби бути поряд і щоб він не почувався одиноким. Сьогодні ювіляр радіє життю і жарує свою любов дітям, онукам, яких в нього восьмеро, та правнукам, яких налічується дев’ятеро.

Хочеться побажати, щоб Господь дарував ювіляру міцне здоров’я, аби в родинному колі з усмішкою, наснагою та оптимізмом зустріти ще не один день народження і не один ювілей.

Окрім приємних та гарних слів представники влади презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду.

Степан Іванович, в свою чергу, дякував гостям за тепло і увагу. З його слів зрозуміло, що для довгожителів не так важливі дорогоцінні подарунки, як увага від місцевого та районного керівництва. Так, вони відчувають себе незабутими людьми, котрі зробили чимало корисних справ для свого рідного краю.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація