Поважаємо та пам'ятаємо: з 90-річним ювілеєм приввітали жительку селища Стрижавка

12.07.19

Сьогодні, 12 липня, свій славний 90-ий ювілей відзначає знана та поважна людина, жителька селища Стрижавка – Анастасія Миколаївна Островська. У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками до неї на гостину завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, Стрижавський селищний голова Таїсія Короленко та голова районної ветеранської організації Петро Василинич.

90 років - це мить в історичному масштабі, а для людини - це поважний ювілей та визначна життєва дата, подарована Богом для пізнання навколишнього світу, набуття мудрості, створення родини, виховання дітей та праці на благо держави. На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі порядних людей, трудівників, самовідданих матерів як Анастасія Миколаївна.

Гості щиро вітали іменинницю, бажали довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу, адже, довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавала часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Окрім приємних та гарних слів, ювілярці презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду.

Голова районної ради Сергій Сітарський звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій великій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя». 

Життєвий шлях іменинниці був тернистим. Довелося пережити голодомор 1932-1933 рр., Другу світову війну 1941-1945 рр. Та, не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла у своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з односельчанами.

Трудовий шлях ювілярки був нелегким - 32 роки вона важко працювала в місцевому колгоспі і після виходу на пенсії більше не працювала, а присвятила себе родині та займалась домогосподарством.

Анастасію Миколаївну можна ставити у приклад молодому поколінню. Вона не тільки гарна трудівниця, а ще й гарна дружина, мати, бабуся, прабабуся. Разом з чоловіком Василем Островським іменинниця прожила 45 років подружнього життя, за які виховали дві дочки та сина. А сьогодні живе в оточенні великої родині, даруючи свою любов не тільки дітям, а ще шістьом онукам та одному правнуку.

Отже, ще раз вітаємо ювіляршу та її родину з таким святом, бажаємо всім здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація