Поважаємо та пам'ятаємо: в селі Зарванці вітали з 90-річним ювілеєм

12.11.19

90 років − цей поважний ювілей 10 листопада відсвяткувала жителька села Зарванці Крот Килина Охтамонівна. З ювілейним Днем народження привітати іменинницю завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної організації ветеранів України Петро Василинич та депутат районної ради Людмила Марценюк. Гості щиро вітали ювілярку, бажали довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу, адже, довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавала часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Окрім приємних та гарних слів, ювілярці презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду.

Голова районної ради Сергій Сітарський звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя». 

Життєвий шлях ювілярки видався нелегким. Народилась Килина Охтамонівна в селі Кам’яногірка Калинівського району. В своєму рідному селі вона виросла, працювала, одружилась, народила діточок.В селі Зарванці Вінницького району проживає останніх п’ять років, коли після смерті її старенької мами, забрала до себе старша донька. Так сталось, що на її долю випало чимало випробувань: голодомор, війна, період повоєнної відбудови. Вже починаючи з 13 років вона працювала в місцевому колгоспі, працювала в ньому і в повоєнні роки, відбудовуючи сільське господарство. Постійна праця, рання смерть чоловіка, важка хвороба нирок - стали випробуваннями на стійкість цієї життєрадісної, працьовитої та активної жінки... І вона витримала. Самотужки виховала та «поставила на ноги» двох доньок. І сьогодні має ще трьох онучок та онука. Після важкої хвороби Килина Охтамонівна не повернулась до колгоспу, а пішла працювати у воєнізовану охорону в Калинівці, де працювала до виходу на пенсію. Не дивлячись на всі життєві виклики та випробування, ювілярка зберегла в своєму серці оптимізм і любов, бадьорість та велику жагу до життя, якими ділиться з родиною. На жаль, на сьогоднішній день, сліпота не дає можливості обходитись самостійно без сторонньої допомоги. Але сильна духом жінка не втрачає оптимізму, дуже зраділа почесним гостям, ділилась спогадами, дякувала за турботу та увагу.

Отже, побажаємо ювілярці та її родині ще довгих років життя, здоров’я, щастя та Божого благословення. 

 

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація