Поважаємо та пам'ятаємо: керівники району привітали з 90-річним ювілеєм жителя села Зарванці

29.03.19

Довгожителі – це жива історія нашого краю. Молоде покоління повинно пишатися їхньою життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламністю перед воєнними лихоліттями, голодоморами та труднощами післявоєнної відбудови.

90 років − цей поважний ювілей 29 березня святкує житель села Зарванці  Галіброда Дмитро Микитович. З ювілейним днем народження привітати іменинника завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, голова Вінницької районної організації ветеранів України Петро Василинич та депутат районної ради Людмила Марценюк. Вони щиро віншували шановного ювіляра з Днем народження та висловили свою вдячність за невтомну працю у післявоєнний час, побажали міцного здоров’я, щастя, сили, бадьорості та злагоди в оселі. Окрім приємних та гарних слів презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Гостей радо зустрічала велика родина Дмитра Микитовича.

Голова районної ради Сергій Сітарський звернувся до ювіляря зі щирими словами вітання: «Вітаю Вас, шановний Дмитро Микитович, з таким почесним ювілеєм. Дуже добре, що у нас в районі існує і підтримується традиція вітати довгожителів. Адже Ви є нашою живою історією, прикладом сили духу, мудрості, активності та невичерпної енергії. Дивлячись на Вас, заряджаєшся позитивом та енергією, і розумієш, що потрібно жити, творити, працювати. Тому хочеться побажати Вам здоров’я, довгих років життя, залишатись таким же активним, бадьорим, веселим та зустріти нас через десять років в такому ж здравії і разом відсвяткувати Ваше століття». Ще раз побажав здоров’я, уваги від рідних, від влади та держави, процвітання і злагоди у великій та дружній родині.  

Іменинник народився і все життя прожив у рідному селі Зарванці Вінницького району. Так сталось, що на його долю випало чимало випробувань: голодомор, війна, період повоєнної відбудови. Левову частку життя, а це більше 40 років, пропрацював Дмитро Микитович в Управлінні кафе та ресторанів міста Вінниці. Разом з дружиною Ніною Галібродою виховав двох синів. На жаль, немає поряд другої половинки - дружини, яка померла від важкої хвороби більше 30 років, та старшого сина. Проте, не дивлячись на всі життєві виклики та випробування, ювіляр зберіг в своєму серці оптимізм і любов, бадьорість та велику жагу до життя, якими ділиться з родиною та односельчанами. Сьогодні Дмитро Микитович щаслива людина, адже має четверо онуків та троє правнуків.

За щасливим збігом обставин у родині Галібродів Дмитро Микитович виявився не єдиним ювіляром. В цей день свій 50-й День народження відзначає і сват його сина, який разом з дружиною теж завітав привітати старшого ювіляра.  

Дмитро Микитович та його велика родина дякувала за дарунки та теплі слова вітання. Окремі слова вдячності висловили депутату районної ради Людмилі Марценюк за турботу, повагу  і за те, що пам’ятає про своїх поважних односельчан.

Отже, побажаємо обом ювілярам та їх родинам ще довгих років життя, здоров’я, щастя та Божого благословення. 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація