Постійною комісією винесено на розгляд 52 сесії районної ради звіт голови районної ради та проект районного бюджету на 2019 рік

17.12.18

14 грудня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії) та Василь Гуменюк (секретар постійної комісії).

Також присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк, голова Вінницької районної організації ветеранів України Петро Василинич, працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко, Інна Заєць та Альона Шабленко.

На порядок денний комісії було винесено 10 питань: 6 проектів рішень, 2 листа та 1 інформація. За результатами розгляду всі проекти рішення з незначними доповненнями одноголосно винесено на розгляд 52 сесії районної ради, яка відбудеться 20 грудня 2018 року. Основними серед питань, які розглядались і винесені на сесію, були звіт голови районної ради за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року та районний бюджет на 2019 рік. Також винесені на сесію і питання про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік,  про Програму розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2019-2020 роки.

Після розгляду сесійних питань завідувач сектору правового забезпечення районної ради Альона Шабленко проінформувала депутатів по питанню щодо укладання договору про надання правових послуг з адвокатською юридичною конторою для представлення інтересів районної ради по питанню невиконання Концерном «Поділля» договірних зобов’язань згідно з інвестиційним договором на реалізацію проекту комплексної забудови житлового району «Академічний» №92 від 14 березня 2007 року. Після чого їй було доручено й надалі займатись даним питанням і на наступному засіданні поінформувати комісію про стан справ.   

По листах, які виносились на розгляд комісії, прийняті відповідні рішення.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація