Постійною комісією розглянуті профільні питання для винесення на розгляд 55 сесії районної ради

14.02.19

13 лютого 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії Тетяна Закревська (голова постійної комісії), Людмила Марценюк (секретар постійної комісії), Марія Гудзь, Лариса Земелева та Лілія Юзвенко.

На засіданні постійної комісії були присутні: голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко з керівниками управлінь та відділів, директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрій Заводян, заступник директора КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Світлана Скорищенко, директор КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва, методист КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Тетяна Григораш, в.о. директора КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Катерина Федорець, головний лікар КНП«Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник.  

Також були присутні голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, заступник голови районної ради Олексій Плакида та працівники виконавчого апарату Вінницької районної ради - Анжеліка Храпко та Олена Тіхонова.

На розгляд комісії було винесено тринадцять питань.

Одним з питань, яке було розглянуто і затверджено на засіданні постійної комісії, був план роботи постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я на 2019 рік, відповідно до якого протягом року повинна працювати комісія.

На засіданні постійної комісії розглядалися питання, що стосувалися  зняття з контролю рішень районної ради,  встановлення доплати директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні за несприятливі умови праці, продовження терміну дії Контракту №4 з директором Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради від 26.05.2009 року, виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року за 2018 рік, виконання заходів Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року, затвердження річного плану роботи Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради на 2019 рік, встановлення надбавок виконуючій обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні, затвердження річного плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради на 2019 рік. Всі питаннябули обговорені та винесені на розгляд 55 сесії районної ради 7 скликання.

Також був обговорений і винесений на розгляд 55 сесії районної ради звіт голови Вінницької районної державної адміністрації про роботу районної державної адміністрації за 2018 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень.

На розгляд постійної комісії було також винесено звіти директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2018 рік та в.о. директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2018 рік, які також були обговорені і винесені на розгляд 55 сесії районної ради 7 скликання.

Постійна комісія розглянула на засіданні лист від 21 січня 2019 року №45 Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги» Вінницької районної ради. Після обговорення було прийнято рішення взяти даний лист до відома.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація