Постійною комісією районної ради розглянуто проекти рішення та скаргу

15.02.19

14 лютого 2019 року, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов.

Також присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, начальник управління економіки Вінницької райдержадміністрації Ольга Скорбач, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк, житель міста Вінниця Володимир Клименко та працівники виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядку денному комісії було 8 питань: 7 проектів рішень та одна скарга від жителя міста Вінниці щодо діяльності Медвеже-Вушківської сільської ради та сільського голови Павліни Роздайбіди.

Розпочали засідання комісії з розгляду скарги жителя міста Вінниця Володимира Клименка, який розповів про конфліктну ситуацію, що виникла з Медвеже-Вушківською сільською радою та очільницею громади Павліною Роздайбідою. За результатами розгляду головою постійної комісії зазначено, що районна рада не наділена повноваженнями впливу на діяльність Медвеже-Вушківської сільської ради, яка є самостійним органом місцевого самоврядування. Тому, автору скарги рекомендовано звертатись у правоохоронні органи або вирішувати питання в судовому порядку.

Потім депутати перейшли до розгляду сесійних питань, які після обговорення одноголосно винесли на розгляд 55 сесії районної ради, яка скликається 21 лютого 2019 року. Серед питань, які розглядались, були звіт голови Вінницької районної державної адміністрації за 2018 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень, стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району за 2018 рік, зміни до комплексної  Єдиної правоохоронної програми Вінницького району, Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі, районної Програми забезпечення виконання рішень судів, а також нова районна Програма забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень на 2019-2021 роки та зняття з контролю рішень районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація