Постійною комісією районної ради розглянуті питання стосовно об'єктів спільної власності району

17.11.17

16 листопада 2017 року з метою підготовки питань до 35 сесії районної ради 7 скликання відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: І.П. Федчишин (голова постійної комісії), Л.Б. Гаврилюк, Л.М. Мазай, В.А. Настоящий, В.О. Бондар та М.Г. Шамалюк (заступник голови постійної комісії). 

Також присутніми на комісії були: заступник голови районної ради О.О. Плакида, начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації С.М. Томусяк, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Д.В. Часовських, завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради А.К. Шабленко, головний лікар Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради В.В. Пасічник, начальник управління економіки Вінницької районної державної адміністрації Л.В. Мельничук, директор Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради О.А. Наскальна.завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради  Бякіна Сергія Івановича, виконуюча обов'язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

На розгляд постійної комісії було винесено 19 питань, а саме, 13 проектів рішень та 6 листів.

3 проекти рішень винесено на розгляд наступної 36 сесії Вінницької районної ради.
1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2017 рік та затвердження відповідної Програми на 2018 рік.
2. Про створення фонду депутата районної ради 7 скликання, затвердження Положення про його використання та встановлення суми фонду на 2018 рік.
3. Про план роботи районної ради 7 скликання на 2018 рік. Проект рішення «Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Деснянської територіальної громади» вирішено перенести на розгляд наступної комісії за умови надання всіх необхідних документів.

Всі інші проекти рішень винесено на розгляд 35 сесії 7 скликання.

По листам комісією вирішено:
1. Про розгляд листа Вінницької центральної клінічної лікарні Вінницької області № 277 від 14.11.2017 року щодо затвердження переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, яке плануються до передачі в оренду у 2017 році. (Взято до відома).
2. Про розгляд листа Вінницький територіальний центр соціального обслуговування  Вінницької районної ради № 01/13-173 від 10.11.2017 року щодо надання дозволу на проведення незалежної (експертної) оцінки адміністративного приміщення, яке знаходиться на балансі Вінницького територіального центру соціального обслуговування  Вінницької районної ради та розташоване за адресою: м. Вінниця, вул. Грибоєдова, 10А. (Комісія вирішила погодити проведення експертної оцінки).
3. Про розгляд листа відділу освіти райдержадміністрації № 1980/01-08 від 16.08.2017 відповідно до рішення № 207,  Вінницької районної ради 30 сесії 7 скликання від 27 липня 2017р. про списання майна Агрономічненської СЗШ I-III ст. (Взято до відома).
4. Про розгляд листа Вінницької центральної клінічної лікарні Вінницької області №2171/01-08 від 12.09.2017 щодо розірвання договорів №6 та №7 оренди майна що є спільною власністю територіальних громад, сіл селищ району, укладених 18 липня 2017 року з ФОП Тютюнник Інною Олександрівною на підставі заяви орендаря. (Взято до відома).
5. Про розгляд листа Вінницький територіальний центр соціального обслуговування  Вінницької районної ради №2720/01-08 від 16.11.2017 щодо отримання дозволу районної ради для проведення незалежної експертної оцінки легкового автомобіля ВАЗ 2111 який знаходиться на балансі даної установи. (Комісія вирішила погодити проведення експертної оцінки).
6. Про розгляд листа відділу освіти райдержадміністрації №1587/01-08 від 21.06.2017 щодо звіту про списання майна Сосонської СЗШ I-III ст. (Взято до відома).

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація