Постійною комісією районної ради рекомендовані питання до розгляду та виключення з порядку денного 52 сесії

21.12.18

20 грудня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії) та Василь Гуменюк (секретар постійної комісії).

Також, присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк, депутати районної ради Юрій Парфенюк, Володимир Болебрух, працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко, Інна Заєць та Альона Шабленко.

На порядок денний комісії було винесено 2 проекти рішення:

  1. Про районну Програму сприяння розвитку інформаційного простору та громадського суспільства у Вінницькому районі на 2019-2021 роки.
  2. Про нову редакцію рішення 2 сесії районної ради 6 скликання №31 від 09.12.2010 року «Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих».

За результатами розгляду перще питання одноголосно винесено на розгляд 52 сесії районної ради.

Стосовно другого питання «Про нову редакцію рішення 2 сесії районної ради 6 скликання №31 від 09.12.2010 року «Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих» комісією рекомендовано на засіданні Президії виключити  дане питання з порядку денного 52 сесії районної ради у зв’язку зі змінами у чинному законодавстві. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація