Постійною комісією повторно розглянуто скарги про порушення особистих прав і законних інтересів та прийнято рішення

16.07.19

16 липня 2019 року перед пленарнии засіданням сесії відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов. 

Також присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, його  заступник Олексій Плакида, головний лікар КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Олександр Кривов’яз, працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядку денному комісії був повторний розгляд скарг лікарів-стоматологів КНП «Вінницька ЦРКЛ» Фоміної О.М. та Рубеля О.В. після того, як були надані відповідні документи по даних скаргах від головного лікаря Олександра Кривов’яза.

Розгляд питання викликав жваве обговорення та суперечливі думки з приводу вирішення питання. Адже відповідно до вимог скарг гр. Фоміна О.М. та гр. Рубель О.В. звернулись з проханнями притягнути до відповідальності головного лікаря Олександра Кривов’яза та прийняти рішення, яким звільнити його із займаної посади, розірвавши контракт.  

Розглянувши надані головним лікарем документи, члени постійної комісії вирішили винести на розгляд 59 сесії районної ради проект рішення «Про оголошення догани лікарю Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’язу Олександру Леонідовичу», оскільки немає достатньо підстав для розірвання контракту з головним лікарем та винесення такого питання на сесію районної ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація