Постійною комісією не всі рішення прийняті позитивно...

28.09.20

25 вересня поточного року відбулось планове засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, секретар комісії - Світлана Федорцова, Віктор Марущак, Віктор Титко та Віктор Шмігель.

Присутніми на комісії були: голова районної ради Тетяна Закревська,  заступник голови районної ради Олексій Плакида, голова Вінницької районної державної адміністрації Євген Луценко та його позаштатний радник Микола Чухрій, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк, відповідальні за питання порядку денного тапрацівники виконавчого апарату районної ради.

Комісія затвердила порядок денний з 12 питань, із порядку денного 6 проєктів рішень одноголосно винесено на розгляд та затвердження чергової 70 сесії районної ради, яка відбудеться 29 вересня поточного року. Не вистачило одного голосу, щоб винести на розгляд сесії районної ради питання «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету на І півріччя 2020 року».

За результатами розгляду листів прийняті відповідні рішення та доручення. Додатково до районного бюджету включається з Вороновицького селищного бюджету видатки у вигляді іншої субвенції на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування - «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради в сумі 18 000 (вісімнадцять тисяч) гривень. Програмою охорони навколишнього природного середовища у Вінницькому районі на 2017-2020 роки передбачаються кошти на берегоукріплення та терасування схилів гідрологічного заказника «Ільківський став» і реконструкція гідротехнічної споруди водного об’єкта площею 7,1 га на території Ільківської сільської ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація