Постійними комісіями районної ради рекомендовані додаткові питання на 42 сесію районної ради

26.04.18

26 квітня 2018 року перед пленарним засіданням чергової 42 сесії районної ради проведено засідання постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад,  органів  місцевого самоврядування, законності та правопорядку,  з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

За висновками проведених засідань постійними комісіями були рекомендовані наступні додаткові питання до порядку денного:

- постійною комісієюз питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад,  органів  місцевого самоврядування, законності та правопорядку:

1.Про звернення Вінницької районної ради до Вищої ради правосуддя.
2. Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томусу про автокефалію Православної Церкви в Україні;

- постійною комісією з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища:

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що надається в оренду ТОВ «ЮНИКА ПРОДЖЕКТ 2017» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади за межами с. Комарів Вінницького району Вінницької області;

- постійною комісією з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення були погоджені розпорядження, які в подальшому будуть затверджені на сесії районної ради:

1. Про надання дозволу Вінницькій центральній районній клінічній лікарні Вінницької районної ради на укладання договорів оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
2. Про надання дозволу Комунальному закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на укладання договору оренди, майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

 

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація