Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету розглянула на засіданні 52 питання

11.07.19

10 липня 2019 року з метою підготовки до 59 сесії районної ради, яка відбудеться 16 липня поточного року, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, заступник голови комісії - Олександр Мельник, секретар комісії - Світлана Федорцова та  члени комісії: Володимир Болебрух, Віктор Марущак та Віктор Титко.

Присутніми на комісії були: заступник голови Вінницької районної ради - Олексій Плакида, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації - Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації - Лариса Микитюк, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату  районної ради - Анжела Храпко та запрошені по питаннях порядку денного.

Згідно порядку денного загалом розглянули 52 питання, із них:  розглянуто 15 заяв щодо надання матеріальної допомоги з районного бюджету громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах, після чого вирішено доручити управлнню праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації доопрювати проект рішення «Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року» в частині збільшення по 50,0 тис.грн. на пункти 2.7 та 2.8. Після внесення відповідних змін додатково рекомендовано викласти п.4.7  Додатку 1 до рішення 41 сесії районної ради 7 скликання №465 від 29.03.2018 року «Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року» в новій редакції, а саме: «Надання  одноразової матеріальної допомоги на лікування важкохворих в розмірі від 1 000 грн.  до 10 000 грн. та щомісячної допомоги хворим з нирковою недостатністю для придбання медикаментів супроводу гемодіалізу в розмірі 1 000 грн.».

Проекти рішення всі одноголосно з відповідними доопрацюваннями винесено на розгляд 59 сесії районної ради, яка відбудеться 16 липня поточного року.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація