Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету розглянула на засіданні 20 питань

06.03.20

З метою  підготовки до чергової сесії районної ради 05 березня 2020 року відбулось планове засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, заступник комісії - Олександр Мельник, секретар комісії - Світлана Федорцова та члени комісії: Володимир Болебрух та  Віктор Титко.

Присутніми на комісії були:  заступник голови районної ради Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації - Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації - Лариса Микитюк, представники структурних підрозділів Вінницької райдержадміністрації та працівники виконавчого апарату районної ради,  та інші представники, яких стосувався порядок денний комісії.

Порядок денний комісії затверджений в кількості 20 питань, із них 11 проєктів рішень винесено на розгляд та затвердження чергової 66 сесії районної ради, яка відбудеться 12 березня поточного року. Після розгляду листів Агрономічної сільської ради від 02.03.2020 року №127 та Якушинецької ОТГ від 04.03.2020 року щодо співфінансування проєктів в сімнадцятому обласному конкурсі вирішено доручити виконавчому апарату районної ради підготувати проєкт рішення «Про участь в 17 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінниччини» де визначено Вінницькій райдержадміністрації, у разі визнання проєктів переможцями, передбачити в районному бюджеті кошти на співфінансування проектів: «Будівництво зупинок маршрутного транспорту №1-5 по вулиці Гагаріна в с. Агрономічне Вінницького району» (Агрономічна с/р.) - 50 000 гривень; «Забезпечення вуличного освітлення на території ОСТ «Барський масив» у с. Агрономічне Вінницького району» Агрономічна с/р.) - 50 000 гривень; «Немає недосяжних вершин» (Якушинецька ОТГ) - 50 000 гривень.

Питання, які стосувались виділення коштів з районного бюджету, за відповідною компетенцією, надіслані до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації для внесення в реєстр першочергових звернень, який буде розглядатись за підсумками перевиконання районного бюджету.

На завершення погодили проєкт розпорядження Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік» з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація