Постійна комісія розглянула звіт голови районної ради та проект районного бюджету на 2020 рік

26.12.19

24 грудня 2019 року перед пленарним засіданням чергової 64 сесії відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії), Валентин Бахнівський та Володимир Єфімов. Участь в роботі комісії прийняли голова  районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк та працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядок денний комісії було винесено два проєкта рішення, третій проєкт рішення було внесено з голосу.

Розпочали розгляд порядку денного з питання «Про районний бюджет Вінницького району на 2020 рік». Присутня на засіданні начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк коротко проінформувала про доходи та видатки районного бюджету на наступний 2020 рік. Потім проінформувала про бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету та міжбюджетні трансферти на 2020 рік. В ході обговорення члени постійної комісії обговорювали розподіл коштів між територіальними громадами району, зазначивши, що їх думку розподіл не завжди пропорціний. За результатами обговорення рішення не прийнято, отже в поданому варіанті не рекомендовано для розгляду на 64 сесії районної ради.

Далі перейшли до розгляду додаткового питання «Про перерахування залишків коштів спеціального фонду районного бюджету на доходи загального фонду районного бюджету»,яке одноголосно винесли на розгляд чергової 64 сесії районної ради.  

Останнім розглянули питання «Звіт голови районної ради про діяльність з листопада 2018 року по листопад 2019 року», по якому коротко проінформував присутній на засіданні голова районної ради Сергій Сітарський. За результатами обговорення зазначеного питання комісією проєкт винесено на розгляд чергової 64 сесії районної ради та вирішено рекомендувати голові районної ради Сітарському С.М. підготувати і опублікувати у Вінницькій регіональній газеті «Подільська зоря» інформацію щодо активності відвідувань пленарних засідань та постійних комісій депутатами районної ради за звітний період, а саме, відмітивши найактивніших депутатів та тих, хто найбільше пропустив засідань сесій і комісій, із обов’язковим зазначенням політичної приналежності депутата районної ради.   

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація