Постійна комісія районної ради розглядала питання 50 сесії районної ради та повторно розглянула звернення батьків села Широка Гребля

23.11.18

22 листопада 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії Тетяна Закревська (голова постійної комісії), Марія Гудзь та Лариса Земелева.

На засіданні постійної комісії були присутні: голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник, головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов’яз, начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк, начальник відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації Альона Романенко.

Також були присутні працівники виконавчого апарату районної ради Альона Шабленко та Олена Тіхонова.

На розгляд комісії було винесено вісім питань.

На засіданні постійної комісії розглядались питання, що стосувалися  затвердження районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2019-2020 роки,внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2017-2018 роки, внесення змін до районної Програми розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки, внесення змін до районної Комплексної програми «Майбутнє Вінницького району - в збережені здоров’я громадян» на 2016-2020 роки, затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради, припинення та створення структурних підрозділів Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради, які були обговорені та винесені на розгляд 50 сесії районної ради 7 скликання.

На розгляд постійної комісії було винесено два варіанта проекту рішення «Про створення фонду депутата районної ради 7 скликання, затвердження Положення про його використання та встановлення суми фонду на 2019 рік». В ході голосування жоден з варіантів не був винесений на розгляд 50 сесії районної ради 7 скликання у зв’язку із відсутністю необхідної кількості голосів.

Також повторно розглядалося питання про звернення батьків учнів с. Широка Гребля щодо підвезення дітей до школи.

В обговоренні даного питання прийняли участь начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації та члени постійної комісії районної ради.

Після обговорення, постійною комісією було прийнято рішення звернутися з рекомендаціями до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації розглянути питання щодо виділення коштів в сумі 36 тис. грн. на підвезення дітей Широкогребельського НВК до Некрасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за підсумками перевиконання районного бюджету за 2018 рік.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація