Посівали та вітали з Новорічно-різдвяними святами!

14.01.19

Новорічно-різдвяні дива продовжуються. 14 січня в Україні за старим літочисленням випадає перший день нового року, який супроводжується гарним стровинним обрядом - посіванням. Традиційно, зранку посівальники-хлопчики обсівають зерном оселі родичів, сусідів, знайомих з побажаннями гарного врожаю та процвітання.

От і в районній раді ранок першого робочого дня - 14 січня розпочався з посівання з гарними побажаннями. Як і ведеться, в гості завітав маленький козачок Назар Мороз, адже посівати мають лише хлопчики. Він щедро засіяв пшеницею, побажавши всім здоров'я, добра, миру, процвітання, гарного врожаю та Божого благословення, за що отримав солодощі та гроші.   

Привітати з Новорічними та різдвяними святами з побажаннями добра, здоров’я і благополуччя сім’ям, піснямиі засіванням зерна з побажаннями багатого врожаюта щедрого року завітав також і колектив Бохоницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Посівальники щедро вітали голову районної ради Сергія Сітарського та виконавчий апарат народними посівалками, бажали всім здоров’я, процвітання, миру та злагоди.  За традицією під час виконання посівалок будинок треба обсипати зерном, що символізує хороший урожай. Тож, посівальники щедро засіяли житом, пшеницею в районній ради, аби в кожного в родині було добро, здоров’я, процвітання та гарно врожай родився. За гарні та щирі привітання голова районної ради з виконавчим апаратом щиро віддячили гостям подарунками та теж побажали здоров’я, щастя та процвітання.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація