Польська делегація Пьотрковського повіту завітала до Вінницького району

29.05.18

25 травня голова районної ради Сергій Сітарський та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко приймали делегацію Пьотрковського повіту Лодзького воєводства Республіки Польща, які перебували у Вінницькому районі. В складі делегації були член повітової ради, голова делегації Збігнєв Сарлей, голова Комітету з питань освіти, охорони здоров’я, культури і спорту Халіна Дерач, голова ради гміни Мощеніца, радник ради гміни Чарноцина, фольклорний гурт та гурток сільських господинь та інші.

За доброю українською традицією гостей зустріли запашним короваєм, вирощеним хліборобами Вінницького району. З музичними вітаннями виступили наші народні фольклорні колективи «Подільські музики» та «З роси й води».

Членам делегації було продемонстровано відеоролик про наш район «Вінниччина – як вона є (Вінницький район)».

Керівники району радо привітали членів делегації на теренах Вінницького району.

Член повітової ради Збігнєв Сарлей сердечно привітав усіх присутніх та подякував за гарний прийом. Також повідомив, що є наміри розпочати співпрацю з Вінницьким районом у таких галузях як: культура, освіта та соціальна сфера. Тому, відповідно, привезено лист про співпрацю. Розповів, що у Пьотрковському районі проживає близько 90,0 тис. людей. Це безпосередньо аграрний район. Вони дуже багато років боролися із безробіттям. Але їм вдалося досягти хороших результатів, і тепер вони мають один із найменших показників по безробіттю у Європі і самій Польщі. Район складається із 11 гмін. Органи місцевого самоврядування між собою незалежні. Гміни співпрацють в різних напрямках, але самі обирають, у якій сфері вони хочуть розвиватися. Лист про співпрацю між Пьотрковським повітом та Вінницьким районом передали голові райдержадміністрації Михайлу Демченку.

В свою чергу польська делегація показала частинку своєї культури та фольклорний гурт та гурт сільських господинь виступила із музичним вітаннями.

Польські гості подякували голові районної державної адміністрації Михайлу Демченку та голові районної ради Сергію Сітарському за теплий і щирий прийом.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація