Моє покликання – селянська праця

08.10.20
Сьогодні, в рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання, розповімо про роботу в раді та виборчому окрузі  обранця Малокрушлинецької територіальної громади, представника Вінницької районної організації «Народної партії» Петра Герцуна.  
- Петре Михайловичу, що Вас, успішного господарника, керівника потужного ТОВ «СТОВ Малі Крушлинці» спонукало піти в депутати?
- Перш ніж це зробити, я дуже вагався, адже розумів, що це непроста, відповідальна, хоча й невдячна робота, розмірковував, радився з друзями, родиною. Зрештою відчув, що в мене ще є потенціал допомогти саме своєму селу, своїм людям. Хоч якось скрасити їх  життя в соціальній царині. Ми, українці, звикли, щоб  хтось, щось за нас робив, а зараз так не буває. Якщо ми самі не переживатимемо за свою громаду, не працюватимемо над її  розвитком, а в першу чергу це створення нових робочих місць, підтримка шкіл, дитячих садків, закладів культури, молоді, то й перспективи її будуть сумними.
Приміром цьогоріч, за ініціативи молоді в Малих Крушлинцях було відкрито сучасний стадіон. Наше підприємство долучилося до цього завізши чималу кількість землі   аби вирівняти майданчик.
Спільно з районною та сільською радами, іншими інвесторами, співфінансували облаштування в центрі села дитячого майданчика. Робимо це задля того щоб юнь мала змогу займатися спортом, оздоровлюватися, а  не сидіти в комп’ютерах  та інших гаджетах.
Завжди, за можливості, намагаюся відгукнутися на запити закладів освіти, адже розумію, що це потрібно для повноцінного розвитку дітей. Йдеться про парти, телевізор, інтерактивну дошку, спортивне начиння, канцтовари та ін. А цьогоріч, у зв’язку з епідемією коронавірусу, до цього переліку додалися й сучасні термометри для ДНЗ. Спільно з колегами із ПП «Агрокрушлинці» започатковано й виплачуються стипендії обдарованим учням. За мого  сприяння в дитячому садочку зявиться мощена тротураною плиткою доріжка. Також допоміг ініціативним батьком із вулиці Коцюбинського в облаштуванні дитячого майданчика. Сприяю віруючим в належному утриманні церкви та  костьолу. Також за моєї допомоги та розуміння колег-депутатів з районного бюджету було виділено кошти на прокладання водогону та перекриття школи.
Взимку постійно горнемо сніг на вулицях та не посипаємо їх протиожеледною су-мішшю. За нашої дольової участі (70 тис. грн.) 2016 року було заасфальтовано греблю ставу
Гарні танцювальні та співочі колективи, гуртки має наш будинок культури. Тож господарство сприяє аматорам сцени в придбанні костюмів, обладна-ння. Також допомагаємо фінансово в проведенні різноманітних свят – Днів села, Івана Купайла тощо.
Звісно ж, намагаюся не пропускати засідань профільної комісії (з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища) й сесій Вінницької районної  ради.
- Із якими проханнями до Вас люди звертаються найчастіше?
- В основному тими, що стосуються лікування. Бо ж  усі ми знаємо наскільки у нас в державі дорогі медицина, ліки. Зараз же багато  людей потерпають від онкозахворювань, потребують заміни суглобів, мають  болячки нервової системи, тобто потребують негайного лікування. Намагаюся допомогти кожному, хоча мізерний депутатський фонд  не   дозволяє це  зробити повною мірою.
- Петре Михайловичу, чи плануєте балотуватися в депутати цьогоріч?
- Однозначно – ні. Хоча цієї каденції, як у нашій фракції,так і загалом у ра-йонній раді, зібралася непогана команда. Завдяки чому вдалося зробити чимало гарних справ, вирішити нагальних проблем. Та я  не політик, а хлібороб. Й моє життєве кредо – селянська праця. 
 
 
Матеріал підготовлено в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація