Поділились безцінним досвідом роботи в умовах пандемії

12.11.20

10 листопада 2020 року з візитом по обміну досвідом КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради відвідали Народний депутат Верховної Ради України Ігор Колихаєв, генеральний директор приватної клініки Олексій Герман «Taurt-Medical» та представник Херсонської ОДА Світлана Чепіга. Ними було зазначено, що  саме передовий досвід вінницьких лікарів сьогодні є безцінним для Херсона. В ході зустрічі головний лікар Олександр Кривов’яз поділився досвідом в питаннях особливості роботи закладу в епідемічний період, а саме, як опорного багатопрофільного закладу по лікуванню пацієнтів з випадками на респіраторну хворобу та/або підозру Covid-19.

Представники делегації були проінформовані, що закладомздійсненокомплекс заходів по збільшенню кількості ліжок з 80 до 150 для прийому та лікування пацієнтів. З квітня 2020 року по теперішній час в інфекційних відділеннях лікарні отримали медичну допомогу 1378 пацієнтів з м. Вінниця та Вінницької області. Кількість пацієнтів в інфекційних відділеннях продовжує стрімко збільшуватися: якщо в серпні стаціонарну медичну допомогу у інфекційних відділеннях отримав 141 пацієнт, то у вересні – 257, а в жовтні - 304. Також збільшується кількість пацієнтів з важким перебігом захворювання.

Спілкуючись, обговорили і питання по співпраці з Національною службою охорони здоров’я та з місцевими органами влади.

Оглянувши медичний заклад та ознайомившись з особливостями його роботи гості з Херсонщини на завершення візиту подякували за гарний прийом, за обмін безцінним досвідом роботи та зазначили, що матеріально-технічна база, здійснення доплат медичним працівникам, рівень забезпечення засобами індивідуального захисту знаходиться на досить гарному рівні.  

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація